X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ordu’da Kanser Bilgilendirme Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Kanser Bilgilendirme Semineri

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 12:36
MEDİCAL PARK ORDU HASTANESİ ‘1-7 NİSAN KANSER HAFTASI’ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE TIBBİ ONKOLOJİ ÜNİTESİ’NDE TAKİP ETTİKLERİ HASTALARINA VE AİLELERİNE ‘ONKOLOJİK TEDAVİ SÜRECİNDE DOĞRU BESLENME VE PSİKOLOJİK DESTEĞİN ÖNEMİ’ KONULU SEMİNER DÜZENLEDİ.
Ordu’da Kanser Bilgilendirme Semineri

Medical Park Hastanesi ‘1-7 Nisan Kanser Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde Tıbbi Onkoloji Ünitesi’nde takip ettikleri hastalarına ve ailelerine ‘Onkolojik Tedavi Sürecinde Doğru Beslenme ve Psikolojik Desteğin Önemi’ konulu seminer düzenledi.
Medical Park Ordu Hastanesi eğitim salonunda gerçekleşen seminerde katılımcılara, kanserin psikososyal boyutu, farkındalık, kaygı olgusu, hastalıkla mücadele, doğru ve doğal yollarla beslenmenin önemi, tedavi süreci ve sonrasındaki beslenme alışkanlıkları gibi konularda Psikolog Nagihan Akarsu ve Beslenme Diyet Uzmanı Gülce Taştemel tarafından bilgiler verildi. Sunumlar sonrası seminere katılanlar uzmanlara merak ettikleri konularda sorular yönelttiler.
Seminer sonunda katılımcılar, Medical Park Ordu Hastanesi Psikoloğu Nagihan Akarsu ve Beslenme Diyet Uzmanı Gülce Taştemel’in kendilerine verdikleri bilgilerin çok yararlı olduğunu vurguladılar.