X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kızılay’dan Engelli Vatandaşlara Tekerlekli Sandalye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kızılay’dan Engelli Vatandaşlara Tekerlekli Sandalye

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 14:21
ORDU’NUN FATSA İLÇESİNDE KIZILAY FATSA ŞUBESİ TARAFINDAN İLÇEDEKİ ENGELLİ VATANDAŞLARA TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞITIMI DEVAM EDİYOR.
Kızılay’dan Engelli Vatandaşlara Tekerlekli Sandalye

’nun Fatsa ilçesinde Kızılay Fatsa Şubesi tarafından ilçedeki engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtımı devam ediyor.
Fatsa Kızılay Derneği Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan engelli vatandaşların kendilerine başvuruda bulunduğunu ve başvuru neticesinde ihtiyacı olan vatandaşlara tekerlekli sandalye hediye ettiklerini kaydetti.
İhtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ettiklerini belirten Şevketoğulları, "Şubemize önceden yapılan başvuru neticesinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimize tekerlekli sandalyelerini teslim ettik. Kızılay olarak engelli kardeşlerimizin de her zaman yanındayız. Onların dertleriyle dertlenip sevinçleriyle seviniyoruz. Engelsiz bir dünyada tekerlekli sandalyelerimizin vatandaşlarımıza kolaylık getirmesini temenni ederim. Tekerlekli sandalye temininde katkısı ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Her zaman bu denli hizmetler içerisinde olacağız. Derneğimize gelip maddi durumu yetersiz malul vatandaşlarımızı tekerlekli sandalyeye kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.