X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Osmaniye’de Belediye Başkanlığı Seçimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de Belediye Başkanlığı Seçimi

  • Giriş Tarihi: 7.6.2015 20:08 Güncelleme Tarihi: 8.6.2015 07:48
OSMANİYE’NİN TÜYSÜZ BELDESİNDE GENEL SEÇİMLERİN YANI SIRA BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ DE YAPILDI. ZAMAN ZAMAN TARAFLAR ARASINDA GERGİNLİK YAŞANIRKEN, TAŞKINLIK ÇIKARTANLAR GÖZALTINA ALINDI.
Osmaniye’de Belediye Başkanlığı Seçimi

’nin Tüysüz beldesinde genel seçimlerin yanı sıra belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği seçimleri de yapıldı. Zaman zaman taraflar arasında gerginlik yaşanırken, taşkınlık çıkartanlar gözaltına alındı.
AK Parti ile MHP’nin adaylarının çekiştiği seçimde oy kullanma işlemi sırasında zaman zaman taraflar arasında gerginlik yaşandı. Olayların önlenmesi için jandarma ekipleri yoğun güvenlik önlemi alırken, taşkınlık yapanlar gözaltına alındı. Jandarma ekipleri zaman zaman tarafları uyararak, oy kullanılan okulların bahçesinden dışarı çıkmaları konusunda da uyarılarda bulundu.
AK Parti Belediye Başkan Adayı Ökkeş Demirci ile MHP Adayı Veli Fidan ise zaman zaman taraflar arasında tartışma yaşandığını ancak önemli bir durumun olmadığını belirterek, seçimin hayırlı olmasını dilediler. Sandıkların açıldığı Tüysüz beldesinde kesin olmayan ilk sonuçlara göre MHP adayının seçimin galibi olduğu öğrenildi.