X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Porsche, Apple ile anlaştı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Porsche, Apple ile anlaştı!

  • Giriş Tarihi: 9.10.2015 15:36 Güncelleme Tarihi: 9.10.2015 15:37
Porsche, Apple ile anlaştı!
Porsche, Apple ile anlaştı!

Volkswagen Gruba bağlı Porsche markasının, yeni 911 Carrera ve 911 Carrera S modellerinde, Apple CarPlay sistemini kullanacağı açıklandı. İşte Porsche ve Apple anlaşması bilgileri!

Apple'ın, otomobiller ile kullanılması için tasarladığı Apple CarPlay ile ilgili Porsche de, yeni modellerinde Apple CarPlay sistemini kullanacağı açıklamasında bulunmuş oldu.

Porsche, Apple CarPlay kullanacak!

Direkt Porsche tarafınca meydana getirilen açıklamaya bakılırsa; Yeni Porsche 911 Carrera ve Yeni Porsche 911 Carrera S modellerinde, bundan sonrasında Apple CarPlay kullanılacak.

Volkswagen Gruba bağlı olan Porsche markasının, Yeni Porsche 911 Carrera ve Yeni Porsche 911 Carrera S modellerinde bu şekilde bir karar alması, dikkatleri Google'ın Android Auto sistemlerine çevirdi. Zira bilinmiş olduğu şeklindeVolkswagen Gruba bağlı öteki marka araçlarda, Apple CarPlay'den ziyade, Google'ın Android Auto sisteminin kullanıldığı da biliniyor.

Anlaşılan o ki Porsche, kendi araçlarının hitap etmiş olduğu kesimin, daha fazlacaApple CarPlay'den yana olacaklarına kanaat getirip, Apple ile antak kalma yoluna gitmeyi tercih etmiş.