X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sağlıklı beslenmeye ilham veren Instagram'cılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sağlıklı beslenmeye ilham veren Instagram'cılar

  • Giriş Tarihi: 13.4.2014

Instagram'da sağlıklı beslenme konusunda ilham veren paylaşımlarda bulunan, binlerce kişinin yakından takip ettiği hesapları bir araya getirdik. Bu hesapların sahipleri arasında diyetisyen de var, sağlık koçu da

TAYLAN KÜMELİ, @TAYLANKUMELİİ
Diyetisyen. Instagram hesabında gün içinde yediklerinin yanı sıra sağlıklı beslenme reçeteleri paylaşıyor. Kümeli ayrıca diyet önerilerinde de bulunuyor.

ANGELA LİDDON, @OHSHEGLOWS
Popüler vegan blog'u Oh She Glows'un yaratıcısı. Vegan olmasanız bile Instagram'da paylaştığı fotoğraflara ve sağlıklı yemek tariflerine kayıtsız kalamıyorsunuz.

BRİTTANY MULLİNS, @EATİNGBİRDFOOD
Sağlık koçu, kişiye özel spor eğitmeni, blogger. Yemeyi, modayı ve fitness'ı seviyor. Hesabında çoğunlukla sağlıklı yiyecekler ve fitness sırasında çektiklerini paylaşıyor. İlham verici.

ASHLEY MCLAUGHLİN, @EDİBLEASH
Yazar, fotoğrafçı ve blogger. Sağlıklı tarifler ve güzel yemek fotoğrafları paylaşıyor. Vejetaryen burgerler, sebzeli waffle'lar... Bu hesap sağlıklı beslenme konusunda adeta bir vaha.

CAİT ELF, @CAİTSPLATE
Gün içinde yediği yemekleri ve atıştırdıklarını paylaşıyor. Hem çok sağlıklı hem de iştah açan renkli menüleriyle dikkat çekiyor. Kahvaltı fotoğrafları güne mutlu başlamak için ideal.