X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bilal Erdoğan’ın Kitap Tercihi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bilal Erdoğan’ın Kitap Tercihi

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 03:13
RİZE VALİLİĞİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN RİZE’DE EĞİTİME NİTELİK KAZANDIRMA (RENK) PROJESİ KAPSAMINDA ÇOCUKLAR İLE KİTAP OKUYAN BİLAL ERDOĞAN, “BİR NESLİN ÖNCÜSÜ CELAL HOCA” İSİMLİ KİTABI TERCİH ETTİ.
Bilal Erdoğan’ın Kitap Tercihi

Valiliği tarafından yürütülen Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) projesi kapsamında çocuklar ile kitap okuyan Bilal Erdoğan, “Bir neslin öncüsü Celal Hoca” isimli kitabı tercih etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan Kütüphaneler Haftası ve RENK Projesi kapsamında Memişağa Parkı’nda düzenlenen kitap okuma etkinliğine katıldı. Rize Valisi Ersin Yazıcı’nın da katıldığı etkinlikle çocuklara okuma alışkanlığının kazandırılması için kitap okundu. Bilal Erdoğan’ın Hüseyin Yorulmaz’ın yazdığı “Bir Neslin Öncüsü Celal Hoca” isimli kitabı okuması dikkat çekti. Erdoğan yaptığı konuşmada, “Memleketim olması nedeniyle Rize’nin eğitimdeki başarısının artması için böyle bir etkinliğe katılmaktan şeref duyuyorum. Rize’ de okullarımızda kaliteyi daha ileriye taşıyabiliriz. Bu anlamda Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma projesinden dolayı valimize teşekkür ediyorum” dedi.