X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gribin doğal ilacı: Atom
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gribin doğal ilacı:

  • Giriş Tarihi: 4.1.2016 17:50
Gribin doğal ilacı: Atom
Gribin doğal ilacı: Atom

Gaziantepli cuların meyvelerden yaptıkları doğal karışımlar, ilacı niyetine tüketiliyor. Vitamin deposu karışımlar, kışın da ilgi görüyor.

''Bu karışımlar vücut direncini artırıyor''

Gaziantep'te son yıllarda yaygınlaşan meyvelerin karışımından hazırlanan kokteyller, lı meyve suyu olarak da biliniyor. Gaziantepli cuların portakal, limon, greyfurt ve nar karışımından hazırladıkları kokteyller, gribe karşı doğal ilaç olarak görülüyor.

Kış mevsimi ile birlikte özellikle C vitaminini doğal yollardan almak isteyenlerin atom dükkanlarına geldiğini belirten Bilgin, "Çünkü atom dediğimiz meyve suları, soğuk algınlığını önleyici karışımlardır. Aslında yazın daha çok tüketiliyor. Kışın tüketilmesi gerekiyor. Yazın serinlediği için millet yazın daha çok tüketiyor. İlaç içmeye gerek yok. Zaten bu karışımlar C vitamini olduğu için bütün vücut direncini arttırıyor. Vatandaşın ilacı yerine, buraya gelip doğal bir şekilde, gözlerinin önünde yapılan bu karışımı içsinler yeter. Gribe kolay kolay yakalanmazlar dedi.

Gribe iyi geliyor

Soğuk havalara ve kış mevsiminde atom içenler de gribe iyi geldiği için tercih ettiklerini belirtti.

Bu karışımların Arapların meşhur içeceği olduğunu belirten Hacı Mevlüt Yıldız, içeceklerin cinsel anlamda da fayda sağladığını belirtti. Yıldız, "Şimdi Türkiye'de de yaygınlaşıyor. Daha iyidir gece gündüz iştahlandırır. Gribe nezleye bire birdir. Karışık kokteyl insanı güçlendirir şeklinde konuştu.