X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kanserder’den Hendek Belediyesi’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kanserder’den Hendek Belediyesi’ne Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 14:48
KANSERDER’DEN, HENDEK BELEDİYESİ’NE ZİYARET
Kanserder’den Hendek Belediyesi’ne Ziyaret

KANSERDER Başkanı Nihal Akar ve yönetim kurulu üyesi Yasmin Korkut Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.
KANSERDER Başkanı Nihal Akar ve yönetim kurulu üyesi Yasmin Korkut Başkan Püsklüllü’yü ziyaret ettiler. KANSERDER Başkanı Nihal Akar, Püsküllü’yü ziyaretinde çalışmaları hakkında bilgi verdi. Akar, ’da vakalarının büyük bir hızla arttığını dile getirdi ve bu hastaların tedavisi için mutlaka kanser hastalarının bütün tedavilerinin yapılabileceği bir merkezin acilen oluşturulması gerektiğini söyledi.
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “KANSERDER Başkanı Nihal Akar hanım, çalışmalarıyla ilgili olarak, bizleri bilgilendirdiler. Gerçekten çağın vebası olan, kanser için tüm kurumlar el ele vererek kanserli hastalar için, nelerin yapılabileceğini konuşmalıyız. Sayın Akar ve arkadaşları bu işe gönül vermiş insanlardır. Bizler tüm Sakaryalılar olarak hep birlikte bu derneğe sahip çıkmamız gerekmektedir” dedi.