X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TKB’den Adapazarı Belediyesine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TKB’den Adapazarı Belediyesine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
TKB’DEN ADAPAZARI BELEDİYESİNE ZİYARET
TKB’den Adapazarı Belediyesine Ziyaret

Türk Kadınlar Birliği Şube Başkanı Tevhide Yağan ve yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın’ı ziyaret etti.
Türk Kadınlar Birliği Başkanı Tevhide Yağan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile yaptıkları ziyarette kadınların gördüğü şiddetten söz ederek, "Kadına şiddet insanlık sorunudur. Kadına şiddeti ’da sıfıra indirmek için ortak çalışmalar yapmalıyız”dedi. Yağan, Adapazarı Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek, “Başkanımız bize her konuda destek olmuştur. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz" diye konuştu.
Başkan Vekili Erol Aydın ise, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, "Kadınlar hem toplumun hem ailenin temelidir. Kadın annelik rolüyle gelecek nesillere şekil verendir. Yüce dinimiz ve medeniyetimiz her zaman kadına özel bir önem vermiş ve kadınlarımızın hak ve hukuklarının çiğnenmemesi hususunun altını önemle çizmiştir"şeklinde konuştu. Türk Kadınlar Birliği başkanı Tevhide Yağan Başkanvekili Erol Aydın’a günün anısına kravat iğnesi hediye etti.