X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Akyazı Belediyesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Yasası Hakkında Konferans Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Akyazı Belediyesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Yasası Hakkında Konferans Verdi

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
AKYAZI BELEDİYESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YASASI HAKKINDA KONFERANS VERDİ
Akyazı Belediyesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Yasası Hakkında Konferans Verdi

Akyazı Belediyesi, İş sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında belediye personeline 2 ayrı salonda konferans düzenledi.
Akyazı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Akyazı Belediyesi personeline belediye konferans salonu ve Kuzuluk Ek Hizmet Binası konferans salonunda olmak üzere 2 ayrı salonda 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasası çerçevesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verildi.
İş Sağlığı ve güvenliği yasası doğrultusunda bilgilerin anlatıldığı seminerde, sağlık taramaları ve tetanoz aşıları yapılan personellere ayrıca ilk yardım ve Mesleki Hastalıklar konusunda ilk eğitimler verilmeye başlandı. Eğitim programları hijyen eğitimi, bulaşıcı hastalıklar, iş güvenliği eğitimleri olarak devam edilecek.
Akyazı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Selda Aksima Yazıcı yaptığı açıklamada, “İş sağlığı ve güvenliği konusu ülkemizde en dikkat edilmesi gereken hassas konularında başlarında gelmektedir. Biz de Akyazı Belediyesi olarak bu sorumluluğun bilincinde Personelimize gerekli eğitim şartlarını hazırladık ve yaptığımız eğitim seminerimizde bu konuları personellerimize aktardık ”dedi.