X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sapanca’da Ramazan Etkinliklerine Yoğun İlgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sapanca’da Ramazan Etkinliklerine Yoğun İlgi

  • Giriş Tarihi: 6.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
HER YIL RAMAZAN AYINDA SAPANCA BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
Sapanca’da Ramazan Etkinliklerine Yoğun İlgi

Her yıl Ramazan ayında Sapanca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri yoğun ilgi görüyor.
İlçe genelinde belirlenen program ile mahallelerde ve sahil belediye çay bahçesinde düzenlenen Ramazan etkinliklerinde Tasavvuf Müziği Konseri, Hacivat-Karagöz oyunları, semazen, kukla, meddah, palyaço ve animasyon gösterileri düzenleniyor. Çocuklar için şişme oyun parkı da kurularak, pamuklu şeker, elmalı şeker, balon gibi çeşitli hediyelerde verildiği etkinliklerde vatandaşlar keyifli dakikalar yaşarken, çocuklarda gönüllerince eğleniyor.
Ramazan ayı boyunca tüm mahallerde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri 7 Temmuz Salı günü 21.30’da Memnuniye Mahallesinde, 22.30’da Güldibi Mahallesinde, 9 Temmuz Perşembe günü saat 21.30’da Hacımercan Mahallesinde, 22.30’da Kurtköy Sağlık Meslek Lisesi Bahçesinde, 11 Temmuz Cumartesi günü saat 22.30’da Sahil Belediye Çay Bahçesinde yapılarak tamamlanacak.