X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Satso’da Görev Değişimi Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Satso’da Görev Değişimi Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 14.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
SAKARYA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA GÖREV DEĞİŞİMİ YAPILDI. YENİ GÖREV DEĞİŞİMİNDE GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞINA YİĞİT ATEŞ GETİRİLDİ.
Satso’da Görev Değişimi Yapıldı

Ticaret ve Sanayi Odası’nda uzun yıllar farklı görevlerde başarılı çalışmalara imza atan Uğur Tın, Genel Sekreterlik görevini tamamladı. SATSO Yönetim Kurulu Toplantısının ardından yapılan atama açıklamasına göre Tın’dan sonra boşalan SATSO Genel Sekreterliği görevine Genel Sekreter Yardımcısı Yiğit Ateş getirildi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’ndan görev değişimi açıklaması yapıldı. Atamada yapılan açıklamasında, “Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda birçok farklı görevleri uzun yıllar başarıyla sürdüren Genel Sekreterimiz Uğur Tın, emekliliği geldiğinden görevinden ayrılmıştır. Genel Sekreterimiz Uğur Tın’dan sonra boşalan SATSO Genel Sekreterliği görevine ise Genel Sekreter Yardımcımız Yiğit Ateş, 14 Temmuz Salı günü gerçekleştirilen toplantının ardından Yönetim Kurulumuzca atanmıştır. Odamıza verdiği hizmetleri için Uğur Tın’a teşekkür eder; Yeni Genel Sekreterimiz Yiğit Ateş’e çalışma hayatlarında üstün başarılar dileriz” denildi.