X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Balcı’dan Gazi Derneğine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Balcı’dan Gazi Derneğine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 16:58
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ TEKİN BALCI VE İL MÜDÜR YARDIMCISI NECMETTİN AYGÜN, TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ'NİN YENİ YÖNETİMİNE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİNDE BULUNDU.
Balcı’dan Gazi Derneğine Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı ve İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nin yeni yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı ve İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şubesi’nin 4. olağan genel kurulu sonrası başkanlığı devralan Necati Yılmaz’ı ve yönetim kurulu üyelerini dernekte ziyaret etti.
İl Müdürü Balcı ve İl Müdür Yardımcısı Aygün, yeni Başkan Necati Yılmaz’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz, gazi ve şehit yakınlarının hakları konusunda eksikliklerin bulunduğunu belirterek, "Eksikliklerin çözüme kavuşması için genel merkezimizin yetkili mercileriyle gerekli temasları kuracak ve çalışmalarımızı başlatacağız" dedi.
İl Müdürü Tekin Balcı ve İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nin ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi’ni ziyaret etti.