X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Omüsem Sanat Kursları Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Omüsem Sanat Kursları Başlıyor

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 09:38
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ (OMÜSEM) VE SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL GEREĞİ DÜZENLENEN SANAT KURSLARI, 2015 EĞİTİM VE ÖĞRETİM DÖNEMİNDE DE DEVAM EDECEK.
Omüsem Sanat Kursları Başlıyor

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) ve Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol gereği düzenlenen sanat kursları, 2015 eğitim ve öğretim döneminde de devam edecek.
Ondokuz Mayıs Samsun Devlet Konservatuvarı, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Samsun Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları dört dalda açılacak olan kurslarda görev alacak. Yrd. Doç. Dr. Tamer Aslan “resim”, Öğr. Gör. Ezgin Yetiş “ebru”, Öğr. Gör. Mustafa Türkmen “seramik” ve Öğr. Gör. Emre Pınarbaşı ise “ney” dalında eğitim verecek.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek kurslarda, sanatseverlere seçtikleri sanat dalları hakkında kuramsal sunumlar yapılacak ve bu sanat dallarının uygulama alanları hakkında bilgi verilecek.
Yeni beceriler kazanmak, var olan becerileri geliştirmek, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp, hoşça vakit geçirmek isteyenler için yetişkinlere yönelik planlanan kurslar, aylık 16 saatlik periyotlar şeklinde gerçekleşecek.