X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mimar Sinan İlkokulu Lösemili Çocukları Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Mimar Sinan İlkokulu Lösemili Çocukları Unutmadı

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (OMÜ) TIP FAKÜLTESİ ÇOCUK HASTANESİ HEMATOLOJİ VE ONKOLOJİ SERVİ’NDE YATARAK TEDAVİ GÖREN LÖSEMİLİ HASTALARIN SÜRPRİZ KONUKLARI VARDI.
Mimar Sinan İlkokulu Lösemili Çocukları Unutmadı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Servi’nde yatarak tedavi gören lösemili hastaların sürpriz konukları vardı.
Okul, veli ve öğrenci dayanışması çerçevesinde yapılan sosyal sorumluluk projesinde yer alan Mimar Sinan İlkokulu öncesi öğrencileri OMÜ Çocuk Hastanesi’nde yatan minik lösemili arkadaşlarını unutmadı. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yiyecek yardımı yapan okul öncesi öğrencileri ve velileri Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM) üyeleri ile birlikte Çocuk Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Servisi’ni ziyaret ederek yardımları teslim etti.
Ziyarete Mimar Sinan İlkokulu Müdür Yardımcısı Müzeyyen Bakır, okul öncesi öğretmeni Nurgül Yüksel, LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Sema Danışmaz ve üyeler katıldı.
Lösemili çocukların aileleri Müdür Yardımcısı Müzeyyen Bakır başta olmak üzere kendilerine destek olan okul yönetimine ve öğrenci velilerine teşekkür ettiler.