X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Partililerden Karanfil’e Yoğun İlgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Partililerden Karanfil’e Yoğun İlgi

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
MHP SAMSUN İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN ADAY ADAYLARI TANITIM TOPLANTISINDA, PARTİLİLER ASLAN KARANFİL İLE BOLCA SOHBET EDİP FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ.
Partililerden Karanfil’e Yoğun İlgi

MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday adayları tanıtım toplantısında, partililer Aslan Karanfil ile bolca sohbet edip fotoğraf çektirdi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı’nın organize ettiği 25. Dönem Aday Adayları Tanıtım Toplantı’sına partililer Aslan Karanfil’e yoğun ilgi gösterdi. Aslan Karanfil, toplantı alanına erkenden gelerek katılımcılara gül hediye etti.
Basın mensuplarının sorularını cevaplayan MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Aslan Karanfil, "İki aya yakın süredir sahada parti teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. 7 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve memleketimiz için önemini her platformda anlattık, anlatmaya da devam edeceğiz. Halkımızda bize karşı bir teveccüh var, bundan çok mutluyuz. İnşallah 26 aday adayı olarak ilerleyen süreçte de hep birlikte çalışarak 7 Haziran seçimlerinde partimizi iktidara taşıyacağız" dedi.