X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Oymaağaç Ortaokulu Polonya’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Oymaağaç Ortaokulu Polonya’da

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
SAMSUN'UN VEZİRKÖPRÜ İLÇESİ OYMAAĞAÇ ORTAOKULU İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ BÜLENT ÇAM İLE SEYFULLAH GÜDÜCÜ, FİDAN AKGÜL VE ZÜBEYİR ÇOBANOĞLU İSİMLİ ÖĞRENCİLER AB COMENİUS PROJESİ KAPSAMINDA POLONYA’YA GİTTİLER.
Oymaağaç Ortaokulu Polonya’da

’un Vezirköprü İlçesi Oymaağaç Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Bülent Çam ile Seyfullah Güdücü, Fidan Akgül ve Zübeyir Çobanoğlu isimli öğrenciler AB Comenius Projesi kapsamında Polonya’ya gittiler.
2013 yılında başlayan AB Comenius projesi kapsamında Polonya’yı ziyaret eden öğrenciler, ilk kez gittikleri yabancı ülkede başta yabancılık çektiklerini ancak zamanla alıştıklarını ifade ettiler.
Farklı kültürler, farklı yerler görmenin kendileri için unutulmaz bir deneyim olduğunu söyleyen öğrencilerin yanı sıra İngilizce Öğretmeni Bülent Çam, “İki yıl sonunda artık projenin sonuna yaklaştık. Bu süreçte öğrencilerin farklı ülkeler görüp ufuklarının açılmasına yardımcı olduğumuz için mutluyuz. İlçedeki tüm okulların AB fırsatlarından yararlanmaları gerekir. Bu projeler öğrencileri öğrenmeye ve farklılıkları keşfetmeye yöneltiyor” dedi.
Oymaağaç Ortaokulu’nun yürütmüş olduğu “Yöresel Kültürlerin Tanıtılması ve Yaşatılması” projesi Mayıs ayında yapılacak İspanya ziyareti ile sona erecek.