X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER ’Baroktan Günümüze’ Klasik Müzik Dinletisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’Baroktan Günümüze’ Klasik Müzik Dinletisi

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 13:47
EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ MÜZİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI VE OMÜ SAMSUN DEVLET KONSERVATUVARI TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘BAROKTAN GÜNÜMÜZE’ ADLI AÇIKLAMALI KLASİK MÜZİK KONSERİ, DEVLET KONSERVATUVARI KONSER SALONUNDA GERÇEKLEŞTİ.
’Baroktan Günümüze’ Klasik Müzik Dinletisi

Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı ve OMÜ Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen ‘Baroktan Günümüze’ adlı açıklamalı Klasik müzik konseri, Devlet Konservatuvarı konser salonunda gerçekleşti.
OMÜ Samsun Devlet Konservatuvarı’ndan Prof. Olga Hasanoğlu, Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’ndan Öğr. Gör. Devrim Öztürk, Arş. Gör. İlayda Dubaz, Arş. Gör. Beril Tekeli, Arş. Gör. Armağan Erman, Arş. Gör. Y. Utkan Özdemir, yüksek lisans öğrencileri Evrim Özdemir, Cihat Barut ve Lisans 1. sınıf öğrencisi Nurdan Dinç’in katılımıyla gerçekleşen konsere Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Başkanı Prof. Çağatay İnam Karahan ile öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Konserin açılış konuşmasını Prof. Olga Hasanoğlu yaptı. Hasanoğlu, öğretim elemanı ve öğrencilerin beraber müzik yapmasının ve aynı potada buluşmasının önemine değindi. Konserde, dinleyicilere seçkin klasik müzik eserlerinden oluşan zengin bir program sunuldu.