X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Köktaş’ın Kavak İlçe Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Köktaş’ın Kavak İlçe Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:05
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYI FUAT KÖKTAŞ, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA KAVAK İLÇESİNDE BİR DİZİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ.
Köktaş’ın Kavak İlçe Ziyareti

AK Parti Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, seçim çalışmaları kapsamında Kavak ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Kavak Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret ederek firma sahipleri ve çalışanlar ile bol bol sohbet eden Fuat Köktaş, 7 Haziran seçimlerinin önemine değinerek destek istedi. Milletvekili adayı Köktaş programlarda yaptığı konuşmada, "AK Parti iktidarı ile birlikte bazı teşvikler çıkararak, hibeler oluşturarak, istihdamın ve ihracatın önünü açmak adına çok sayıda girişimlerde bulunduk. Yapılan bu çalışmalar sayesinde hayal edilemeyecek kadar büyük ölçekli yatırımlar yapıldı. Organize sanayi bölgeleri ile vatandaşlarımıza istihdam alanları açıldı. İşte hükümetlerimiz döneminde darbe girişimlerine, teröre, paralel devlet yapılanmalarına karşı verilen cesur ve kararlı mücadele, ekonomide büyüme olarak milletimize önemli kazanımlar sağlandı. Aktif dış politikamız sayesinde, Türkiye’nin uluslararası itibarı artarken, eş zamanlı olarak dış ticaret hacmi büyüdü, ekonominin her alanında rekor üstüne rekorlar kırıldı" dedi.
Milletvekili adayı Fuat Köktaş’a Kavak programında ilçe Başkanı Bülent Yüksel ve teşkilat üyeleri de eşlik etti.