X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun’da Balkon Konuşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ’da Balkon Konuşması

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 20:18 Güncelleme Tarihi: 19.5.2015 01:07
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN CUMHURİYET MEYDANI’NDAKİ TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ VE KONUŞMASININ ARDINDAN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE GEÇEREK BAŞKAN YUSUF ZİYA YILMAZ’I ZİYARET ETTİ. CUMHURBAŞKANI BURADA BALKON KONUŞMASI YAPARAK HALKA HİTAP ETTİ.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun’da Balkon Konuşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’ndaki toplu açılış töreni ve konuşmasının ardından Büyükşehir Belediyesi’ne geçerek Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı burada balkon konuşması yaparak halka hitap etti.
Basına kapalı gerçekleşen görüşme sırasında Büyükşehir Belediye binası önünde toplanan kalabalık bir grup Cumhurbaşkanı Erdoğan lehine tezahürat yapmaya başladı.
Samsunluların coşkulu tezahüratı ve sevgisi karşısında ilgisiz kalmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte tarihi belediye binasının balkonuna çıkarak aşağıda toplanan vatandaşlara kısa bir konuşma yaparak teşekkür etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Samsunlulara balkondan karanfil attı.
Renkli görüntülerin yaşandığı bu kısa buluşmanın ardından belediye ziyaretini tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yine coşkulu tezahüratlar eşliğinde Samsun Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nı ziyaret etmek üzere Büyükşehir Belediyesi’nden ayrıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’na giderken de vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendisine gösterilen sevgiye kayıtsız kalmayan Erdoğan, onları selamladı ve çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.