X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hukuk Fakültesi’nde Mezuniyet Coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hukuk Fakültesi’nde Mezuniyet Coşkusu

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 06:52
OMÜ MUSTAFA KEMAL GÜNEŞDOĞDU YERLEŞKESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN MEZUNİYET TÖRENİNE, OMÜ REKTÖR YARDIMCILARI PROF. DR. ŞENOL EREN, BÜNYAMİN ŞAHİN, HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. MUSTAFA TİFTİK, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AYTEKİN GİRGİN, ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ
Hukuk Fakültesi’nde Mezuniyet Coşkusu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi’nden 2014-2015 eğitim-öğretim yılında mezun olan 100 öğrenci büyük sevinç yaşadı.
OMÜ Mustafa Kemal Güneşdoğdu Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine, OMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Eren, Bünyamin Şahin, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Tiftik, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mezuniyet töreninde konuşan Dekan Mustafa Tiftik, öğrencileri tebrik ederek, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin kaliteli bir eğitim seviyesinin bulunduğunu vurguladı.
Rektör Yardımcısı Şenol Eren ise törendeki konuşmasında, yeni kurulan Hukuk Fakültesi’nin 2 dönem mezunlarını verdiğini hatırlatarak, “Ülkemizde 80 kadar hukuk fakültesi var. Biz bu üniversitelerin arasında ilk 10’dayız. Bu başarıyı sağlayan hocalarımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Törende konuşmalarının ardından mezuniyet sevincini aileleriyle paylaşan öğrenciler, mezuniyet belgelerini aldıktan sonra kep fırlattılar.