X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İlkadım’da Ramazan Bambaşka
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İlkadım’da Ramazan Bambaşka

  • Giriş Tarihi: 10.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
RAMAZAN AYININ MANEVİYATINA UYGUN ORGANİZE EDİLEN PROGRAMLARIN HALKIN BEĞENİSİNİ KAZANDIĞINI İFADE EDEN İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK, RAMAZAN AYININ BEREKETİ VE FEYZİ İLE TÜM GÜZELLİKLERİ YAŞADIKLARINI SÖYLEDİ.
İlkadım’da Ramazan Bambaşka

Ramazan ayının maneviyatına uygun organize edilen programların halkın beğenisini kazandığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım’da Ramazan heyecanını yaşamak ayrı bir güzel" dedi.
İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen komşu iftar sofrası bu kez Kadifekale ve Selahiye Mahallesi sakinlerini bir araya getirdi. İlkadım’da Ramazan günlerinin dolu dolu geçtiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım Belediyesi olarak bu yıl ilkini yaptığımız komşu iftarlarımız Ramazan ayının önemini halkımıza gösteriyor. Birlik ve beraberlik duygusu içinde dededen toruna hep birlikte aynı noktada buluşuyor sohbetler ediyoruz. Ayrıca Ramazan ayının güzelliklerini yaşatmak için birbirinden özel hocaların katıldığı sohbet programları yapıyoruz. Kur’an ziyafetleri, Gönül Sohbetleri, kaside ve ilahi programlarımızla vatandaşlarımıza bu kutsal ayın hazzını yaşatıyoruz” diye konuştu.
İftar programının ardından Çatalarmut Yeni Camii cemaati ile buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, vatandaşlar ile çay içerek sohbet etti. Teravih namazı öncesi İstanbul Piyale Paşa Camii İmam Hatibi İshak Danış, bir Kur’an ziyafeti verdi.