X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Acil Tıp Teknisyenleri Piazza’da Yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Acil Tıp Teknisyenleri Piazza’da Yarıştı

  • Giriş Tarihi: 28.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ŞANLIURFA PİAZZA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN BOVLİNG TURNUVASINDA ŞANLIURFALI ACİL TIP TEKNİSYENLERİNİN MÜCADELESİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU.
Acil Tıp Teknisyenleri Piazza’da Yarıştı

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen bovling turnuvasında Şanlıurfalı acil tıp teknisyenlerinin mücadelesi renkli görüntülere sahne oldu.
Şanlıurfa Piazza AVYM ve Acil Tıp Teknisyenleri (ATT) Derneği, Şanlıurfa Şubesi tarafından düzenlenen ve oldukça çekişmeli geçen bovling turnuvasında acil tıp teknisyenleri, iş hayatının stresini bir kenara bırakarak doyasıya eğlendi. Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Playbowling Salonu’nda düzenlenen turnuvaya katılan teknisyenler, sportif faaliyetlerdeki becerilerini birbirlerine üstünlük kurmak için sergiledi. Gruplar halinde yapılan turnuvaya katılan sağlık çalışanları, yorucu iş temposunun yarattığı gerginlikten bovling oynayarak kurtuldu.
ÖDÜLLERİ MÜDÜR DURAN VERDİ
Çekişmeli olduğu kadar neşeli de geçen turnuva sonunda dereceye girenlere Piazza AVYM tarafından hazırlanan ödüllerini Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Erdoğan Duran verirken, ödül törenin sonun turnuva pastası kesildi.