X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bakan Çelik Ve Nebati, Kanaat Önderleriyle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bakan Çelik Ve Nebati, Kanaat Önderleriyle Buluştu

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 20:08 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 23:22
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI FARUK ÇELİK, AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI NUREDDİN NEBATİ, ŞANLIURFA'DA KANAAT ÖNDERLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.
Bakan Çelik Ve Nebati, Kanaat Önderleriyle Buluştu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, ’da kanaat önderleriyle bir araya geldi.
Şanlıurfa’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, buluştuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati ile birlikte Ziraat Odası’nda düzenlenen toplantıda kanaat önderleriyle bir araya geldi. Programda Çelik ve Nebati’ye Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa milletvekilleri Seydi Eyüpoğlu, Mehmet Akyürek de katıldı. Nebati ve Çelik uzun süre sohbet ederken, bölge sorunları ile ilgili istişarede bulundu. Nebati ve Çelik, sorunların çözümü konusunda ve çözüm sürecinin son durumu hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Nebati, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e bakanlığında başarılı çalışmaları bulunduğunu ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile uyum içerisinde bölgeye önemli hizmetler verdiğini belirterek teşekkür etti. Nebati, Çelik’in devam eden proje ve çalışmaların takipçisi olacaklarını ve yeni projelerle birlikte Şanlıurfa’yı bölgenin parlayan yıldızı yapacaklarını da sözlerine ekledi.