X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bayram Şanlıurfa Piazza’da Dolu Dolu Yaşanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bayram Piazza’da Dolu Dolu Yaşanacak

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
ŞANLIURFA PİAZZA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ, ÇOCUK ATÖLYESİ, MASKOT BANDO, ÇARKIFELEK YARIŞMASI, DEV KUKLALAR ETKİNLİKLERİYLE BAYRAM COŞKUSUNU ZİYARETÇİLERİYLE PAYLAŞACAK.
Bayram Şanlıurfa Piazza’da Dolu Dolu Yaşanacak

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Çocuk Atölyesi, Maskot Bando, Çarkıfelek Yarışması, Dev Kuklalar etkinlikleriyle bayram coşkusunu ziyaretçileriyle paylaşacak.
Ramazan nostaljisini bugüne taşıyan Şanlıurfa Piazza, düzenleyeceği etkinliklerle bayram coşkusunu ziyaretçileriyle paylaşacak. Piazza’daki bayram etkinliklerine tüm AVM ziyaretçileri ücretsiz olarak katılabilecek. Bayramın 1’inci günü 18.00 ve 19.00 saatlerinde iki seans olarak düzenlenecek Çocuk Atölyesi ile minikler oyun atmosferi içinde geçen neşeli derslerde bayramın tadına varacak. Bayramın 2’nci günü saat 17.00 ve 18.00’de çizgi filmlerin sevilen karakterlerinden oluşan Maskot Bando ile bayram coşkusu Piazza’da yaşanacak. Aynı gün saat 19.00’da da Çarkıfelek Yarışması ile AVM müşterilerine şans kapıları açılacak. Bayramın son günü 19.00 ve 20.00’de gerçekleştirilecek Dev Kuklalar etkinliği de miniklerin bayram coşkusuna neşe katacak.