Giriş Tarihi: 10.4.2015 10:25 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:07
AK Parti tam aday listesi
ADAY PARTİ ŞEHİR BÖLGE SIRA NO.
NECDET ÜNÜVAR AK Parti Adana 1 1
FATMA GÜLDEMET AK Parti Adana 1 2
SADULLAH KISACIK AK Parti Adana 1 3
TALİP KÜÇÜKCAN AK Parti Adana 1 4
MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ AK Parti Adana 1 5
ESRA YALVAÇ AK Parti Adana 1 6
MEHMET CAN AK Parti Adana 1 7
MUSTAFA ÇALIŞKAN AK Parti Adana 1 8
ASUMAN TEKİN AK Parti Adana 1 9
KASIM PAMUK AK Parti Adana 1 10
MEHMET FARUK BOZKURT AK Parti Adana 1 11
RAMAZAN DEMİR AK Parti Adana 1 12
MEHMET AY AK Parti Adana 1 13
HASAB BERZAN AK Parti Adana 1 14
AHMET AYDIN AK Parti Adıyaman 1 1
ADNAN BOYNUKARA AK Parti Adıyaman 1 2
İBRAHİM HALİL FIRAT AK Parti Adıyaman 1 3
SALİH FIRAT AK Parti Adıyaman 1 4
İCLAL YALÇIN TUTUŞ AK Parti Adıyaman 1 5
HALİL ÜRÜN AK Parti Afyonkarahisar 1 1
ALİ ÖZKAYA AK Parti Afyonkarahisar 1 2
REMZİYE SIVACI AK Parti Afyonkarahisar 1 3
AKİF ÖZKALDI AK Parti Afyonkarahisar 1 4
FATİH BEDER AK Parti Afyonkarahisar 1 5
ABDULLAH ATALAY AK Parti Ağrı 1 1
YILMAZ ENSAROĞLU AK Parti Ağrı 1 2
HALİL ÖZYOLCU AK Parti Ağrı 1 3
ALİ KONYAR AK Parti Ağrı 1 4
İLKNUR İNCEÖZ AK Parti Aksaray 1 1
NEVZAT PALTA AK Parti Aksaray 1 2
HÜSEYİN HÜYÜK AK Parti Aksaray 1 3
MEHMET NACİ BOSTANCI AK Parti Amasya 1 1
SAİT YÜCE AK Parti Amasya 1 2
HASAN ALİ CESUR AK Parti Amasya 1 3
Yalçın Akdoğan AK Parti Ankara 1 1
AHMET GÜNDOĞDU AK Parti Ankara 1 2
ALİ İHSAN ARSLAN AK Parti Ankara 1 3
JÜLİDE SARIEROĞLU AK Parti Ankara 1 4
MURAT ALPARSLAN AK Parti Ankara 1 5
ERTAN AYDIN AK Parti Ankara 1 6
TÜLAY SELAMOĞLU AK Parti Ankara 1 7
FATİH ŞAHİN AK Parti Ankara 1 8
MEHMET EMİN ZARARSIZ AK Parti Ankara 1 9
HASAN ALBAYRAK AK Parti Ankara 1 10
ERCAN KINACI AK Parti Ankara 1 11
BARIŞ AYDIN Ak Parti Ankara 1 12
MURAT KÖSE AK Parti Ankara 1 13
HASAN KARAGÖZ AK Parti Ankara 1 14
HATİCE DEMİRTAŞ AK Parti Ankara 1 15
HAYDAR ŞAHİN AK Parti Ankara 1 16
FATMA COŞAR KARACAN AK Parti Ankara 1 17
MEHMET ALİ CANLI AK Parti Ankara 1 18
EMRULLAH İŞLER AK Parti Ankara 2 1
AHMET İYİMAYA AK Parti Ankara 2 2
LÜTFİYE SELVA ÇAM AK Parti Ankara 2 3
VEDAT BİLGİN AK Parti Ankara 2 4
AYDIN ÜNAL AK Parti Ankara 2 5
AYHAN YILMAZ AK Parti Ankara 2 6
MAHMUT SAMİ MALLI AK Parti Ankara 2 7
NEVZAT CEYLAN AK Parti Ankara 2 8
AHMET BABA AK Parti Ankara 2 9
NURİ ELİBOL AK Parti Ankara 2 10
ADEM CEYLAN AK Parti Ankara 2 11
SELİM CERRAH AK Parti Ankara 2 12
BÜLENT YAĞMUR AK Parti Ankara 2 13
NESLİHAN CENK AK Parti Ankara 2 14
LÜTFİ ELVAN AK Parti Antalya 1 1
MUSTAFA KÖSE AK Parti Antalya 1 2
HÜSEYİN SAMANİ AK Parti Antalya 1 3
GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ AK Parti Antalya 1 4
SENA NUR ÇELİK AK Parti Antalya 1 5
İBRAHİM AYDIN AK Parti Antalya 1 6
ATAY USLU AK Parti Antalya 1 7
İBRAHİM TÜRKİŞ AK Parti Antalya 1 8
NEVİN KORKMAZ ZOR AK Parti Antalya 1 9
HAKKI BEŞKAZALI AK Parti Antalya 1 10
ERCAN MEKTEPLİOĞLU AK Parti Antalya 1 11
İZZET YILMAZ AK Parti Antalya 1 12
MURTAZA TAMYÜREK AK Parti Antalya 1 13
MUSTAFA AKDENİZ AK Parti Antalya 1 14
ORHAN ATALAY AK Parti Ardahan 1 1
YUNUS BAYDAR AK Parti Ardahan 1 2
İSRAFİL KIŞLA AK Parti Artvin 1 1
VEDAT KİBAR AK Parti Artvin 1 2
MEHMET SADIK ATAY AK Parti Aydın 1 1
ABDURRAHMAN ÖZ AK Parti Aydın 1 2
ZEYNEP ARMAĞAN USLU AK Parti Aydın 1 3
MUSTAFA SAVAŞ AK Parti Aydın 1 4
METİN YAVUZ AK Parti Aydın 1 5
ERSİN ESENLİK AK Parti Aydın 1 6
CENGİZ ALTINTAŞ AK Parti Aydın 1 7
MAHMUT POYRAZLI AK Parti Balıkesir 1 1
SEMA KIRCI AK Parti Balıkesir 1 2
ALİ AYDINLIOĞLU AK Parti Balıkesir 1 3
AYŞE KARDAŞ AK Parti Balıkesir 1 4
KASIM BOSTAN AK Parti Balıkesir 1 5
MEHMET BAYYİĞİT AK Parti Balıkesir 1 6
HİLAL DEMİRÖZER AK Parti Balıkesir 1 7
MUSTAFA CANBEY AK Parti Balıkesir 1 9
YILMAZ TUNÇ AVUKAT AK Parti Bartın 1 1
MUSTAFA YELKENCİ AK Parti Bartın 1 2
ZİVER ÖZDEMİR AK Parti Batman 1 1
MEHMET EMİN EKMEN AK Parti Batman 1 2
MURAT GÜNEŞTEKİN AK Parti Batman 1 3
ADİLE GÜRBÜZ AK Parti Batman 1 4
NACİ AĞBAL AK Parti Bayburt 1 1
BÜNYAMİN ÖZBEK AK Parti Bayburt 1 2
HALİL ELDEMİR AK Parti Bilecik 1 1
RAMAZAN KURTULMUŞ AK Parti Bilecik 1 2
ŞEBNEM KOCAKELÇİ AK Parti Bingöl 1 1
ENVER FEHMİOĞLU AK Parti Bingöl 1 2
FEYZİ BERDİBEK AK Parti Bingöl 1 3
VEDAT DEMİRÖZ AK Parti Bitlis 1 1
EDİP SAFTER GAYDALI AK Parti Bitlis 1 2
FATİH KADİRİOĞLU AK Parti Bitlis 1 3
ALİ ERCOŞKUN AK Parti Bolu 1 1
FEHMİ KÜPÇÜ AK Parti Bolu 1 2
MEHMET EMİN GÜZ AK Parti Bolu 1 3
REŞAT PETEK AK Parti Burdur 1 1
İBRAHİM EKİCİ AK Parti Burdur 1 2
KAMİL ÖZCAN AK Parti Burdur 1 3
MEHMET MÜEZZİNOĞLU AK Parti Bursa 1 1
EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ AK Parti Bursa 1 2
CEMALETTİN KANİ TORUN AK Parti Bursa 1 3
HÜSEYİN ŞAHİN AK Parti Bursa 1 4
İSMET SU AK Parti Bursa 1 5
HAKAN ÇAVUŞOĞLU AK Parti Bursa 1 6
ÖNDER MATLI AK Parti Bursa 1 7
ZEKERİYA BİRKAN AK Parti Bursa 1 8
BENNUR KARABURUN AK Parti Bursa 1 9
GÜRSEL DÖNMEZ AK Parti Bursa 1 10
YÜKSEL YENİ AK Parti Bursa 1 11
NİHAT NASIR AK Parti Bursa 1 12
HARUN AKIN AK Parti Bursa 1 13
AHMET KILIÇ AK Parti Bursa 1 14
OSMAN MESTEN AK Parti Bursa 1 15
HALİDE SERPİL AK Parti Bursa 1 16
CEMİLE YİĞİT AK Parti Bursa 1 17
SALİH BAŞPARMAK AK Parti Bursa 1 18
BÜLENT TURAN AK Parti Çanakkale 1 1
İSMAİL KAŞDEMİR AK Parti Çanakkale 1 2
JÜLİDE İSKENDEROĞLU AK Parti Çanakkale 1 3
SEBAHATTİN GÜNER AK Parti Çanakkale 1 4
MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU AK Parti Çankırı 1 1
HÜSEYİN FİLİZ AK Parti Çankırı 1 2
SALİM USLU ORTA AK Parti Çorum 1 1
CAHİT BAĞCI Ak Parti Çorum 1 2
LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU AK Parti Çorum 1 3
AHMET SAMİ CEYLAN AK Parti Çorum 1 4
NİHAT ZEYBEKCİ AK Parti Denizli 1 1
MEHMET YÜKSEL AK Parti Denizli 1 2
BİLAL UÇAR AK Parti Denizli 1 3
NURCAN DALBUDAK AK Parti Denizli 1 4
OSMAN YÜCELİŞ AK Parti Denizli 1 5
EMİN OKKAYA AK Parti Denizli 1 6
PERAL ULUKÖY AK Parti Denizli 1 7
CEVDET YILMAZ AK Parti Diyarbakır 1 1
MEHMET SELİM ENSARİOĞLU AK Parti Diyarbakır 1 2
SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ AK Parti Diyarbakır 1 3
OYA ERONAT AK Parti Diyarbakır 1 4
FAZIL HÜSNÜ ERDEM AK Parti Diyarbakır 1 5
ABDURRAHMAN KURT AK Parti Diyarbakır 1 6
ALİ İHSAN MERDANOĞLU AK Parti Diyarbakır 1 7
MUSTAFA ELGÖRMÜŞ AK Parti Diyarbakır 1 8
NETİCE ARSLAN AK Parti Diyarbakır 1 9
ALAATTİN PARLAK AK Parti Diyarbakır 1 10
ABBAS BARIŞ YÖNETİCİ AK Parti Diyarbakır 1 11
FARUK ÖZLÜ AK Parti Düzce 1 1
FEVAİ ARSLAN AK Parti Düzce 1 2
AYŞE KEŞİR AK Parti Düzce 1 3
ŞEMSETTİN EMİR AK Parti Edirne 1 1
FATMA AKSAL AK Parti Edirne 1 2
MUSTAFA OKUR AK Parti Edirne 1 3
ŞUAY ALPAY AK Parti Elazığ 1 1
METİN BULUT AK Parti Elazığ 1 2
SERPİL BULUT AK Parti Elazığ 1 3
ÖMER SERDAR AK Parti Elazığ 1 4
TALHA EROL DURMAZ AK Parti Erzincan 1 1
SERKAN BAYRAM AK Parti Erzincan 1 2
EFKAN ALA AK Parti Erzurum 1 1
ADNAN YILMAZ AK Parti Erzurum 1 2
ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU AK Parti Erzurum 1 3
İBRAHİM AYDEMİR AK Parti Erzurum 1 4
ABDURRAHİM FIRAT AK Parti Erzurum 1 5
ZAFER TARİKDAROĞLU AK Parti Erzurum 1 6
NABİ AVCI AK Parti Eskişehir 1 1
SALİH KOCA AK Parti Eskişehir 1 2
EMİNE NUR GÜNAY AK Parti Eskişehir 1 3
MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ AK Parti Eskişehir 1 4
YETKİN TETİK AK Parti Eskişehir 1 5
ALİ DEMİREL AK Parti Eskişehir 1 6
MEHMET ŞİMŞEK AK Parti Gaziantep 1 1
ABDULHAMİT GÜL AK Parti Gaziantep 1 2
ŞAMİL TAYYAR AK Parti Gaziantep 1 3
CANAN CANDEMİR AK Parti Gaziantep 1 4
ABDULLAH NEJAT KOÇER AK Parti Gaziantep 1 5
MEHMET ERDOĞAN AK Parti Gaziantep 1 6
SERPİL KAVRAK AK Parti Gaziantep 1 7
ALİ ŞAHİN AK Parti Gaziantep 1 8
FİKRET MURAT TURAL AK Parti Gaziantep 1 9
YUSUF ERDEM GÜZELBEY AK Parti Gaziantep 1 10
MEHMET MENDERES KARADUMAN AK Parti Gaziantep 1 11
MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER AK Parti Gaziantep 1 12
TURHAN ALÇELİK AK Parti Giresun 1 1
ADEM TATLI AK Parti Giresun 1 2
MEHMET GELDİ AK Parti Giresun 1 3
HATİCE KOCAOĞLU AK Parti Giresun 1 4
KEMALETTİN AYDIN AK Parti Gümüşhane 1 1
FERAMUZ ÜSTÜN AK Parti Gümüşhane 1 2
OSMAN KIZILBAN AK Parti Hakkari 1 1
RÜSTEM ZEYDAN AK Parti Hakkari 1 2
MEHMET ERTUŞ AK Parti Hakkari 1 3
ADEM YEŞİLDAL AK Parti Hatay 1 1
ORHAN KARASAYAR AK Parti Hatay 1 2
MEHMET ÖNTÜRK AK Parti Hatay 1 3
MEHMET ALĞAN AK Parti Hatay 1 4
HACI BAYRAM TÜRKOĞLU AK Parti Hatay 1 5
TÜLİN DURGUN YETİM AK Parti Hatay 1 6
İBRAHİM NACİ YAPAR AK Parti Hatay 1 7
MEHMET HACIOĞLU AK Parti Hatay 1 8
CANAN KAHRAMAN AK Parti Hatay 1 9
AHMET DEMİRTAŞ AK Parti Hatay 1 10
FERDİ TURAN ORTA AK Parti Iğdır 1 1
CENGİZ ŞEYRAN AK Parti Iğdır 1 2
SÜREYYA SADİ BİLGİÇ AK Parti Isparta 1 1
RECEP ÖZEL AK Parti Isparta 1 2
İSMAİL ÖZDEMİR AK Parti Isparta 1 3
AYŞE USTA ORTA AK Parti Isparta 1 4
İDRİS GÜLLÜCE AK Parti İstanbul 1 1
MİHRİMAH BELMA SATIR AK Parti İstanbul 1 2
EROL KAYA AK Parti İstanbul 1 3
AHMET BERAT ÇONKAR AK Parti İstanbul 1 4
OSMAN CAN AK Parti İstanbul 1 5
BERAT ALBAYRAK AK Parti İstanbul 1 6
İSMET UÇMA AK Parti İstanbul 1 7
METİN KÜLÜNK AK Parti İstanbul 1 8
RAVZA KAVAKCI KAN AK Parti İstanbul 1 9
ERKAN KANDEMİR AK Parti İstanbul 1 10
ALEV DEDEGİL AK Parti İstanbul 1 11
MEHMET ALİ PULCU AK Parti İstanbul 1 12
HASAN SERT AK Parti İstanbul 1 13
HÜSEYİN YAYMAN AK Parti İstanbul 1 14
OSMAN BOYRAZ AK Parti İstanbul 1 15
FAİK IŞIK AK Parti İstanbul 1 16
HULUSİ ŞENTÜRK AK Parti İstanbul 1 17
ŞEYMA DÖĞÜCÜ AK Parti İstanbul 1 18
BİLAL TOPÇU AK Parti İstanbul 1 19
RABİA İLHAN AK Parti İstanbul 1 20
FATMA VARANK AK Parti İstanbul 1 21
ADEM SEFER AK Parti İstanbul 1 22
HURŞİT YILDIRIM AK Parti İstanbul 1 23
FAHRİ YASİN ŞENER AK Parti İstanbul 1 24
PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU AK Parti İstanbul 1 25
AYŞE KARTAL AK Parti İstanbul 1 26
MUSTAFA DEMİRAL AK Parti İstanbul 1 27
MUSTAFA ÖZMEN AK Parti İstanbul 1 28
ESMA ERSİN AK Parti İstanbul 1 29
ALİM ERDEMİR AK Parti İstanbul 1 30
COŞKUN KOÇ AK Parti İstanbul 1 31
VOLKAN BOZKIR AK Parti İstanbul 2 1
AYŞE NUR BAHÇEKAPILI AK Parti İstanbul 2 2
EKREM ERDEM AK Parti İstanbul 2 3
AZİZ BABUŞCU AK Parti İstanbul 2 4
DURMUŞ ALİ SARIKAYA AK Parti İstanbul 2 5
ETHEM TOLGA AK Parti İstanbul 2 6
ŞİRİN ÜNAL AK Parti İstanbul 2 7
FATMA BENLİ AK Parti İstanbul 2 8
HÜSEYİN BÜRGE AK Parti İstanbul 2 9
SEVİM SAVAŞER AK Parti İstanbul 2 10
HAYDAR ALİ YILDIZ AK Parti İstanbul 2 11
MARKAR ESEYAN AK Parti İstanbul 2 12
OKTAY SARAL AK Parti İstanbul 2 13
AHMET HALDUN ERTÜRK AK Parti İstanbul 2 14
AHMET BAHA ÖĞÜTKEN AK Parti İstanbul 2 15
AHMET HAMDİ ÇAMLI AK Parti İstanbul 2 16
HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ AK Parti İstanbul 2 17
İBRAHİM SOLMAZ AK Parti İstanbul 2 18
BEDRİ BAŞ ORTA AK Parti İstanbul 2 19
İSMAİL ERGÜNEŞ AK Parti İstanbul 2 20
MEHMET ER AK Parti İstanbul 2 21
PERİHAN TOĞAY AK Parti İstanbul 2 22
MUHARREM BALTACI AK Parti İstanbul 2 23
REŞİDE YÜKSEL AK Parti İstanbul 2 24
MAHMUT DOĞAN AK Parti İstanbul 2 25
SÜLEYMAN ENES AK Parti İstanbul 2 26
MUSTAFA ŞENTOP AK Parti İstanbul 3 1
ÖZLEM ZENGİN AK Parti İstanbul 3 2
FEYZULLAH KIYIKLIK AK Parti İstanbul 3 3
MEHMET MUŞ AK Parti İstanbul 3 4
MEHMET DOĞAN AK Parti İstanbul 3 5
TÜLAY KAYNARCA AK Parti İstanbul 3 6
ABDURRAHİM BOYNUKALIN AK Parti İstanbul 3 7
HARUN KARACA AK Parti İstanbul 3 8
UĞUR IŞILAK AK Parti İstanbul 3 9
MUSTAFA YENEROĞLU AK Parti İstanbul 3 10
MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU AK Parti İstanbul 3 11
MEHMET METİNER AK Parti İstanbul 3 12
HALİS DALKILIÇ AK Parti İstanbul 3 13
MAHMUT ÖVÜR AK Parti İstanbul 3 14
YILDIZ SEFERİNOĞLU AK Parti İstanbul 3 15
FATMA BETÜL SAYAN AK Parti İstanbul 3 16
TÜLİN MAZLUMOĞLU AK Parti İstanbul 3 17
MEHMET BAYKAN AK Parti İstanbul 3 18
RESUL KURT AK Parti İstanbul 3 19
BETÜL BİRER AK Parti İstanbul 3 20
ABDULLAH BAŞCI AK Parti İstanbul 3 21
ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER AK Parti İstanbul 3 22
CELAL BABAYİĞİT AK Parti İstanbul 3 23
HAKAN BAHADIR AK Parti İstanbul 3 24
HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK AK Parti İstanbul 3 25
YEŞİL AYTULUM TURUT AK Parti İstanbul 3 26
YASİN ZÜLBAHAROĞLU AK Parti İstanbul 3 27
ABDULLAH SADIKSOY AK Parti İstanbul 3 28
ARİF KALMAZ AK Parti İstanbul 3 29
FATMA NUR AK Parti İstanbul 3 30
FEVZİ DURMUŞ AK Parti İstanbul 3 31
VEYSEL EROĞLU AK Parti İzmir 1 1
FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR AK Parti İzmir 1 2
CEMİL ŞEBOY AK Parti İzmir 1 3
HÜSEYİN KOCABIYIK AK Parti İzmir 1 4
OZAN CEYHUN AK Parti İzmir 1 5
NECİP NASIR AK Parti İzmir 1 6
CEMAL BEKLE AK Parti İzmir 1 7
MAHMUT ATİLLA KAYA AK Parti İzmir 1 8
BEDİHA TÜRKYILMAZ AK Parti İzmir 1 9
TALİP UZUN AK Parti İzmir 1 10
KAZIM ERTEN AK Parti İzmir 1 11
ÖMER SERTBAŞ AK Parti İzmir 1 12
GÜRBÜZ AKBULUT AK Parti İzmir 1 13
MUSTAFA İBRAHİM TURHAN AK Parti İzmir 2 1
NESRİN ULEMA AK Parti İzmir 2 2
HAMZA DAĞ AK Parti İzmir 2 3
KEREM ALİ SÜREKLİ AK Parti İzmir 2 4
DURMUŞ BOZTUĞ AK Parti İzmir 2 5
MEHMET BAYINDIR AK Parti İzmir 2 6
SAVCI SAYAN AK Parti İzmir 2 7
NEŞE GÜRÇAY AK Parti İzmir 2 8
TANSU KAYA AK Parti İzmir 2 9
BİLAL KIRKPINAR AK Parti İzmir 2 10
ESRA ALADAĞ AK Parti İzmir 2 11
ALİ HADİM AK Parti İzmir 2 12
MÜJDE ÇELİK AK Parti İzmir 2 13
MAHİR ÜNAL AK Parti Kahramanmaraş 1 1
NURSEL REYHANLIOĞLU AK Parti Kahramanmaraş 1 2
VEYSİ KAYNAK AK Parti Kahramanmaraş 1 3
SEVDE BAYAZIT KAÇAR AK Parti Kahramanmaraş 1 4
MEHMET UĞUR DİLİPAK AK Parti Kahramanmaraş 1 5
MEHMET İLKER ÇİTİL AK Parti Kahramanmaraş 1 6
TÜRK İSLAM KARAKOÇ AK Parti Kahramanmaraş 1 7
İMRAN KILIÇ AK Parti Kahramanmaraş 1 8
OSMAN KAHVECİ AK Parti Karabük 1 1
SEDAT NAMAL ORTA AK Parti Karabük 1 2
MEHMET UÇUM AK Parti Kars 1 1
YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY AK Parti Kars 1 2
ENSAR ERDOĞDU AK Parti Kars 1 3
MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN AK Parti Kastamonu 1 1
METİN ÇELİK AK Parti Kastamonu 1 2
ZAFER NALBANTOĞLU AK Parti Kastamonu 1 3
MEHMET ÖZHASEKİ AK Parti Kayseri 1 1
AHMET DOĞAN AK Parti Kayseri 1 2
YAŞAR KARAYEL AK Parti Kayseri 1 3
KEMAL TEKDEN AK Parti Kayseri 1 4
HAVVA TALAY ÇALIŞ AK Parti Kayseri 1 5
HALİL ERGEN AK Parti Kayseri 1 6
İSMAİL TAMER AK Parti Kayseri 1 7
AVŞAR ASLAN AK Parti Kayseri 1 8
AYDIN KALKAN AK Parti Kayseri 1 9
OĞUZ KAĞAN KÖKSAL AK Parti Kırıkkale 1 1
RAMAZAN CAN AK Parti Kırıkkale 1 2
ABDULLAH ÖZTÜRK AK Parti Kırıkkale 1 3
HAMDİ IRMAK AK Parti Kırklareli 1 1
VOLKAN GÖÇ AK Parti Kırklareli 1 2
AYTAÇ AKSOY AK Parti Kırklareli 1 3
SALİH ÇETİNKAYA AK Parti Kırşehir 1 1
HACI TURAN AK Parti Kırşehir 1 2
REŞİT POLAT AK Parti Kilis 1 1
AHMET SALİH DAL AK Parti Kilis 1 2
FİKRİ IŞIK AK Parti Kocaeli 1 1
RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU AK Parti Kocaeli 1 2
ZEKİ AYGÜN AK Parti Kocaeli 1 3
İLYAS ŞEKER AK Parti Kocaeli 1 4
MEHMET AKİF YILMAZ AK Parti Kocaeli 1 5
CEMALETTİN KAFLI AK Parti Kocaeli 1 6
SAMİ ÇAKIR AK Parti Kocaeli 1 7
AYŞE MÜGE OLŞEN AK Parti Kocaeli 1 8
HALİT ÇOKAN AK Parti Kocaeli 1 9
YALÇIN COŞTUR AK Parti Kocaeli 1 10
YAHYA COŞKUN AK Parti Kocaeli 1 11
AHMET DAVUTOĞLU AK Parti Konya 1 1
MUSTAFA BALOĞLU AK Parti Konya 1 2
HÜSNÜYE ERDOĞAN AK Parti Konya 1 3
ZİYA ALTUNYALDIZ AK Parti Konya 1 4
MUHAMMET UĞUR KALELİ AK Parti Konya 1 5
LEYLA ŞAHİN AK Parti Konya 1 6
MEHMET BABAOĞLU AK Parti Konya 1 7
ABDULLAH AĞRALI AK Parti Konya 1 8
HALİL ETYEMEZ AK Parti Konya 1 9
RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK AK Parti Konya 1 10
HACI AHMET ÖZDEMİR AK Parti Konya 1 11
ÖMER ÜNAL YÖNETİCİ AK Parti Konya 1 12
MUSTAFA KAYA AK Parti Konya 1 13
ÖMER FARUK KANIK AK Parti Konya 1 14
MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI AK Parti Kütahya 1 1
VURAL KAVUNCU AK Parti Kütahya 1 2
İSHAK GAZEL AK Parti Kütahya 1 3
AHMET TAN AK Parti Kütahya 1 4
ÖZNUR ÇALIK AK Parti Malatya 1 1
TAHA ÖZHAN AK Parti Malatya 1 2
MUSTAFA ŞAHİN AK Parti Malatya 1 3
NURETTİN YAŞAR AK Parti Malatya 1 4
BÜLENT TÜFENKCİ AK Parti Malatya 1 5
BAYRAM TAŞKIN AK Parti Malatya 1 6
RECAİ BERBER AK Parti Manisa 1 1
UĞUR AYDEMİR AK Parti Manisa 1 2
SELÇUK ÖZDAĞ AK Parti Manisa 1 3
MURAT BAYBATUR AK Parti Manisa 1 4
ŞULE TUNALI YÖNETİCİ AK Parti Manisa 1 5
İSMAİL BİLEN AK Parti Manisa 1 6
MUSA YILMAZ AK Parti Manisa 1 7
GÜZİDE İÇEN KASAP AK Parti Manisa 1 8
BİLAL TEMEL AK Parti Manisa 1 9
ORHAN MİROĞLU AK Parti Mardin 1 1
GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY AK Parti Mardin 1 2
MEHMET VEJDİ KAHRAMAN AK Parti Mardin 1 3
ABDULLAH ERİN AK Parti Mardin 1 4
CENGİZ DEMİRKAYA AK Parti Mardin 1 5
MEHMET EMİN DENİZ AK Parti Mardin 1 6
MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK AK Parti Mersin 1 1
YILMAZ TEZCAN AK Parti Mersin 1 2
MUHSİN KIZILKAYA AK Parti Mersin 1 3
ZEYNEP GÜL YILMAZ AK Parti Mersin 1 4
İBRAHİM GÜL AK Parti Mersin 1 5
ARİF YILDIRIM AK Parti Mersin 1 6
MEHMET EMİN KAPLAN AK Parti Mersin 1 7
PINAR NAR AK Parti Mersin 1 8
CEMAL BALKAYA AK Parti Mersin 1 9
ABDULLAH KUZ AK Parti Mersin 1 10
MEHMET TAŞKIRAN AK Parti Mersin 1 11
HASAN ÖZYER AK Parti Muğla 1 1
HASAN KÖKTEN AK Parti Muğla 1 2
ELVAN GÖÇER AK Parti Muğla 1 3
MEHMET YAVUZ DEMİR AK Parti Muğla 1 4
MUHİTTİN KAYABAŞ AK Parti Muğla 1 5
ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN AK Parti Muğla 1 6
MEHMET EMİN ŞİMŞEK AK Parti Muş 1 1
ABDULSELAM ER AK Parti Muş 1 2
HALİS SALTIK AK Parti Muş 1 3
MUSTAFA AÇIKGÖZ AK Parti Nevşehir 1 1
MURAT GÖKTÜRK AK Parti Nevşehir 1 2
EBUBEKİR GİZLİGİDER AK Parti Nevşehir 1 3
ALPASLAN KAVAKLIOĞLU AK Parti Niğde 1 1
ERDOĞAN ÖZEGEN AK Parti Niğde 1 2
YAŞAR ATAÇ AK Parti Niğde 1 3
NUMAN KURTULMUŞ AK Parti Ordu 1 1
OKTAY ÇANAK AK Parti Ordu 1 2
İHSAN ŞENER AK Parti Ordu 1 3
AYŞE NİLGÜN TOMAKİN AK Parti Ordu 1 4
ŞAKİR ÇOBAN AK Parti Ordu 1 5
SUAT ÖNAL AK Parti Osmaniye 1 1
MÜCAHİT DURMUŞOĞLU AK Parti Osmaniye 1 2
MEHMET SARI AK Parti Osmaniye 1 3
EMİR HASAN AK Parti Osmaniye 1 4
HASAN KARAL AK Parti Rize 1 1
HİKMET AYAR AK Parti Rize 1 2
OSMAN AŞKIN AK Parti Rize 1 3
AYŞENUR İSLAM AK Parti Sakarya 1 1
MUSTAFA İSEN AK Parti Sakarya 1 2
ALİ İHSAN YAVUZ AK Parti Sakarya 1 3
RECEP UNCUOĞLU AK Parti Sakarya 1 4
ALİ İNCİ AK Parti Sakarya 1 5
RECEP HACIEYÜPOĞLU AK Parti Sakarya 1 6
BİLGEHAN DOĞRU AK Parti Sakarya 1 7
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ AK Parti Samsun 1 1
AHMET DEMİRCAN AK Parti Samsun 1 2
FUAT KÖKTAŞ AK Parti Samsun 1 3
ÇİĞDEM KARAASLAN AK Parti Samsun 1 4
HASAN BASRİ KURT AK Parti Samsun 1 5
KAMURAN ÖZDEN AK Parti Samsun 1 6
YILMAZ HOCAOĞLU AK Parti Samsun 1 7
HÜSEYİN AVNİ ÇATAL AK Parti Samsun 1 8
ADEM TUNCER AK Parti Samsun 1 9
YASİN AKTAY AK Parti Siirt 1 1
HAŞİM TAŞKIRAN AK Parti Siirt 1 2
ALİ İLBAŞ AK Parti Siirt 1 3
CENGİZ TOKMAK AK Parti Sinop 1 1
NAZIM MAVİŞ AK Parti Sinop 1 2
İSMET YILMAZ AK Parti Sivas 1 1
HİLMİ BİLGİN AK Parti Sivas 1 2
SELİM DURSUN AK Parti Sivas 1 3
ADEM YILDIRIM AK Parti Sivas 1 4
YALÇIN ÖZDEMİR AK Parti Sivas 1 5
NUREDDİN NEBATİ AK Parti Şanlıurfa 1 1
MEHMET KASIM GÜLPINAR AK Parti Şanlıurfa 1 2
SEYİT EYYÜPOĞLU AK Parti Şanlıurfa 1 3
MAZHAR BAĞLI AK Parti Şanlıurfa 1 4
HALİL ÖZCAN AK Parti Şanlıurfa 1 5
HAMİDE SÜRÜCÜ AK Parti Şanlıurfa 1 6
AHMET EŞREF FAKIBABA AK Parti Şanlıurfa 1 7
MEHMET AKYÜREK AK Parti Şanlıurfa 1 8
MAHMUT KAÇAR AK Parti Şanlıurfa 1 9
YUSUF EĞİLMEZ AK Parti Şanlıurfa 1 10
YILDIZ KONAL SÜSLÜ AK Parti Şanlıurfa 1 11
ABDULLAH YEŞİL AK Parti Şanlıurfa 1 12
ARSLAN TATAR AK Parti Şırnak 1 1
ADNAN ŞIK AK Parti Şırnak 1 2
LEZGİN ADIYAMAN AK Parti Şırnak 1 3
RİZGİN BİRLİK AK Parti Şırnak 1 4
MUSTAFA YEL AK Parti Tekirdağ 1 1
AYŞE DOĞAN AK Parti Tekirdağ 1 2
METİN AKGÜN AK Parti Tekirdağ 1 3
EYÜP KANAR AK Parti Tekirdağ 1 4
HAKAN SUNAL AK Parti Tekirdağ 1 5
AHMET ÜZGÜN AK Parti Tekirdağ 1 6
COŞKUN ÇAKIR AK Parti Tokat 1 1
CELİL GÖÇER AK Parti Tokat 1 2
FATMA GAYE GÜLER AK Parti Tokat 1 3
FATİH AKGÜN AK Parti Tokat 1 4
MUSTAFA ARSLAN AK Parti Tokat 1 5
SÜLEYMAN SOYLU AK Parti Trabzon 1 1
MUHAMMET BALTA AK Parti Trabzon 1 2
AYŞE SULA KÖSEOĞLU AK Parti Trabzon 1 3
ADNAN GÜNNAR AK Parti Trabzon 1 4
NİHAT TOSUN AK Parti Trabzon 1 5
SALİH CORA AK Parti Trabzon 1 6
MEHMET TUNÇ AK Parti Tunceli 1 1
ALİ ULVİ SEYREK AK Parti Tunceli 1 2
MEHMET ALTAY AK Parti Uşak 1 1
EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN AK Parti Uşak 1 2
HÜSEYİN KESKİN AK Parti Uşak 1 3
BURHAN KAYATÜRK AK Parti Van 1 1
ÖMER ÇAHA AK Parti Van 1 2
NAHİDE HAKAN AK Parti Van 1 3
FARUK ALPASLAN AK Parti Van 1 4
HAMDULLAH ŞEVLİ AK Parti Van 1 5
ÖZGE BURAK DEGER AK Parti Van 1 6
YAKUP ALADAĞ AK Parti Van 1 7
NİZAMETTİN AĞAR AK Parti Van 1 8
FİKRİ DEMİREL AK Parti Yalova 1 1
MEHMET DEMİRHAN AK Parti Yalova 1 2
ABDULKADİR AKGÜL AK Parti Yozgat 1 1
ERTUĞRUL SOYSAL AK Parti Yozgat 1 2
YUSUF BAŞER AK Parti Yozgat 1 3
İSKENDER MİNAR AK Parti Yozgat 1 4
HÜSEYİN ÖZBAKIR AK Parti Zonguldak 1 1
FARUK ÇATUROĞLU AK Parti Zonguldak 1 2
ÖZCAN ULUPINAR AK Parti Zonguldak 1 3
EMİNE ÇİFT YÖNETİCİ AK Parti Zonguldak 1 4
AKIN KAYMAK AK Parti Zonguldak 1 5
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti tam aday listesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz