X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı

  • Giriş Tarihi: 18.9.2015 15:14 Güncelleme Tarihi: 18.9.2015 20:55
CHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı
CHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı

İşte 1 Kasım'da CHP adına seçime girecek milletvekili adayları;

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

İl Adı Bölgesi SıraNo Adı Soyadı

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
ADANA 5 BURHANETTİN BULUT
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
ADANA 7 ORHAN TOKLU
ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN
ADANA 9 KEMAL DERİN
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN
ADANA 12 GÜLCAN ABALI
ADANA 13 İBRAHİM DEMİR
ADANA 14 ETEM TOK

ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN
ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK
ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL
AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK
AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP
AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ
AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK

AĞRI 1 KAZIM GÜZEL
AĞRI 2 ERKAN SAYAN
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
AĞRI 4 KASIM ASLAN

AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
AKSARAY 2 MERAL KOÇAR
AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
AMASYA 2 HASAN ACAR
AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU

ANKARA 1.Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
ANKARA 1.Bölge 2 NECATİ YILMAZ
ANKARA 1.Bölge 3 TEKİN BİNGÖL
ANKARA 1.Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA
ANKARA 1.Bölge 5 LEVENT GÖK
ANKARA 1.Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
ANKARA 1.Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU
ANKARA 1.Bölge 8 ALİ BALKIZ
ANKARA 1.Bölge 9 GAMZE TAŞCIER
ANKARA 1.Bölge 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
ANKARA 1.Bölge 11 SELAHATTİN EMRE
ANKARA 1.Bölge 12 SEMA AKSOY
ANKARA 1.Bölge 13 FARUK ÖZDEMİR
ANKARA 1.Bölge 14 ERDOĞAN KILIÇ
ANKARA 1.Bölge 15 TURHAN İÇLİ
ANKARA 1.Bölge 16 SEZGİN KAYA
ANKARA 1.Bölge 17 AHMET ERSEN ÖZSOY
ANKARA 1.Bölge 18 MURATCAN IŞILDAK

ANKARA 2.Bölge 1 ŞENAL SARIHAN
ANKARA 2.Bölge 2 MURAT EMİR
ANKARA 2.Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ
ANKARA 2.Bölge 4 NİHAT YEŞİL
ANKARA 2.Bölge 5 ALİ RIZA ERBAY
ANKARA 2.Bölge 6 CELALETTİN KOÇ
ANKARA 2.Bölge 7 SEMRA DİNÇER
ANKARA 2.Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL
ANKARA 2.Bölge 9 ALİ YILMAZ
ANKARA 2.Bölge 10 SELMA ERGEN
ANKARA 2.Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN
ANKARA 2.Bölge 12 EMRE AYDIN
ANKARA 2.Bölge 13 CANAN GÜLLÜ
ANKARA 2.Bölge 14 EROL BEKTAŞ

ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK
ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ
ANTALYA 12 CAVİT ARI
ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN
ANTALYA 14 MERAL MENGİ

ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ
ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR
ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ

AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT

AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.