sabah.com.tr

"Yüzde 50'nin üzerinde oy alacağız"

05 Şubat 2014, Çarşamba
  • Giriş Saati : 5.2.2014 09:37:48
    1. + -
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: "AK Parti yüzde 50'nin üzerinde oy alarak; yeniden iktidar olacağız" dedi.
Beylikdüzü'nü ziyaret eden Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Beylikdüzü Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin temelinin birkaç hafta içinde atılacağını söyledi. Müezzinoğlu, Beylikdüzü'nde gerçekleştirilen hizmetler dolayısıyla Başkan Uzun ve ekibine de teşekkür etti.
Beylikdüzü Belediyesi tarafından Kültür Merkezi'nde vatandaşlara yönelik kahvaltılı bir toplantı düzenlendi. Toplantıya; Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan, Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ahmet Selamet, Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Nevzat Demiröz, belediye ve il genel meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, sağlık çalışanları, bölgenin ileri gelen kanaat önderleri ve basın mensupları katıldı.

'HEYECANIMIZ İLK GÜNKÜ GİBİ'
Bakan Müezzinoğlu'na desteklerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Yusuf Uzun da halka hizmeti ibadet olarak gördüklerini söyledi. Beş yıllık süreçte, ilçenin geldiği noktaya herkesin katkısı olduğunu belirten Uzun, 'Beylikdüzü'ne hizmet etmekten onur duyuyoruz. Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Yeni dönemde de hizmetlerimizi sürdürmeyi arzu ediyoruz. Biz Beylikdüzü'nde birlikte yaşıyor, Beylikdüzü'nü birlikte geliştiriyoruz' diye konuştu. Sunum eşliğinde beş yıllık projeleri de anlatan Başkan Uzun, yaklaşan yerel seçimler için vatandaşlardan destek de istedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan ise, 'Görev dönemim boyunca gördüğüm en temiz ve güzel ilçe Beylikdüzü. Tüm hizmetler için Başkan Uzun ve ekibine teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu. AK Parti İlçe Başkanı Nevzat Demiröz de, 30 Mart yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik mesajları verdi. Daha sonra Bakan Müezzinoğlu ile birlikte Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi ve Yeşil Vadi'yi gezen Bakan Müezzinoğlu, Başkan Uzun'a çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Uzun da Bakan Müezzinoğlu'na günün anısına çiçek ve vazo hediye etti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.