X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eş Başkanlardan Öğrencilere Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eş Başkanlardan Öğrencilere Destek

  • Giriş Tarihi: 22.2.2015 15:58
SİİRT BELEDİYE EŞ BAŞKANLARI TUNCER BAKIRHAN VE BELKİZA BEŞTAŞ EPÖZDEMİR, ‘OKUL ORTAKLIĞI’ PROJESİ KAPSAMINDA MART AYINDA İTALYA’YA GİDECEK OLAN GÖKÇEBAĞ İLK OKULU ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINA KABUL ETTİ.
Eş Başkanlardan Öğrencilere Destek

Belediye Eş Başkanları Tuncer Bakırhan ve Belkiza Beştaş Epözdemir, ‘Okul Ortaklığı’ projesi kapsamında Mart ayında İtalya’ya gidecek olan Gökçebağ İlk Okulu öğrencilerini makamına kabul etti.
Gökçebağ İlk Okulu öğrencileri, Okul Müdürü Hasan Beştaş, Proje Koordinatörleri Pelin Erkmen ve Mesut Palan ile birlikte Siirt Belediye Eş Başkanları Tuncer Bakırhan ve Belkiza Beştaş Epözdemir’i ziyaret etti. Ziyarette ‘Okul Ortaklığı’ kapsamında geçtiğimiz ay İspanya’yı ziyaret eden 4 öğrenci İspanya’daki gözlemlerini eş başkanlar ile paylaşırken, Mart ayında da İtalya’ya gidecek olan 6 öğrencinin gezi çalışmaları hakkında bilgiler verildi.
Bakırhan, ziyaretten duydukları memnuniyetti dile getirerek, proje kapsamında İtalya’ya gidecek olan öğrencilere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.