X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pervari Kaymakamı Kahraman Kursiyerlerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pervari Kaymakamı Kahraman Kursiyerlerle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
SİİRT'İN PERVARİ İLÇE KAYMAKAMI MURAT KAHRAMAN, İLÇEDE AÇILACAK GİRİŞİMCİLİK KURSUNU KATILACAK KURSİYERLERLE BİR ARAYA GELDİ.
Pervari Kaymakamı Kahraman Kursiyerlerle Bir Araya Geldi

’in Pervari İlçe Kaymakamı Murat Kahraman, ilçede açılacak girişimcilik kursunu katılacak kursiyerlerle bir araya geldi.
İlçe Kaymakamlığı ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Siirt İl Müdürlüğü’nce düzenlenen protokolle açılacak girişimcilik kursunu kayıt yaptıran kursiyerlerle toplantıda bir araya gelen Kaymakam Kahraman, iş birliği içerisinde girişimcilik potansiyelimizin ortaya çıkartılması, girişimciliğin yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması için bütün imkanların seferber edildiğini söyledi. Kaymakam Kahraman, "Pervari ilçemizde girişimcilik konusunda bilinçlenme ve olumlu bakış açısının giderek artması çok önemli ve sevindirici bir gelişme. Ben bu konuda ilçede başlattığımız seferberliğin etkisinin büyük olduğuna inanıyorum. Bugün ilçemizde girişimci olmaya niyetlenen vatandaşlarımızın sayısında önemli artış olduğunu bunların içinde kadınların da azımsanmayacak oranlarda olduğunu gözlemliyoruz. Bu anlamda ilçemizde KOSGEB İl Müdürlüğü ile açtığımız girişimcilik kursumuzda yoğun bir talep görmüştür. Buradan kursiyer adaylarımıza Nisan ayında açacağımız 60 kişilik kursuda müjdelemek istiyorum" dedi.