X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Tutulmaz’dan Taziye Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Tutulmaz’dan Taziye Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 29.3.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 29.3.2015 20:05
SİİRT VALİSİ MUSTAFA TUTULMAZ, BERABERİNDE 3. KOMANDO TUGAY KOMUTANI TUĞGENERAL HALİL SOYSAL, İL JANDARMA KOMUTANI KURMAY ALBAY ŞENOL YELOĞLU İLE BİRLİKTE, PERVARİ İLÇESİ DOLUSALKIM KÖYÜNDE TRAFİK KAZASI SONUCU VEFAT EDEN KÖY KORUCUSU ALİ ADIGÜZEL (5
Vali Tutulmaz’dan Taziye Ziyareti

Valisi Mustafa Tutulmaz, beraberinde 3. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Soysal, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Şenol Yeloğlu ile birlikte, Pervari ilçesi Dolusalkım köyünde trafik kazası sonucu vefat eden Köy korucusu Ali Adıgüzel adlı vatandaşın ailesini ve yakınlarını ziyaret ederek, başsağlığı diledi.
Adıgüzel ailesinin acılarını paylaşan Vali Mustafa Tutulmaz, “Vatandaşlarımızın, acı günlerinde ve sevinçli günlerinde de her zaman yanlarındayız. Yanlarında olmaya devam edeceğiz. Elim bir trafik kazası sonucu vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diler, acılı ailemize başsağlığı diliyorum” dedi.
Adıgüzel ailesi adına konuşan Abdurrahman Adıgüzel ise, taziye ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek, ”Bizleri bu acılı günde ziyaret ederek, acılarımızı paylaşan ve taziye ziyaretinde bulunan valimize ve beraberindeki heyete teşekkür ederim” diye konuştu. Taziye ziyaretlerinde, Kuran-ı Kerim okunarak, dua edildi.