X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çalapkulu, İstanbul’daki Terör Eylemini Kınadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çalapkulu, İstanbul’daki Terör Eylemini Kınadı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:52
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ) SİİRT İL BAŞKANI FUAT ÖZGÜR ÇALAPKULU, SİİRTLİ SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ’IN ŞEHİT EDİLDİĞİ TERÖR EYLEMİNİN, İNSANLIĞA KARŞI İŞLENMİŞ AĞIR BİR SUÇ OLDUĞUNU BELİRTTİ.
Çalapkulu, İstanbul’daki Terör Eylemini Kınadı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Siirtli savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edildiği terör eyleminin, insanlığa karşı işlenmiş ağır bir suç olduğunu belirtti.
Çalapkulu, savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesi olayını kınadığını belirterek, şehit savcı Kiraz’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı dileklerine bulundu. Çalapkulu, "İstanbul’da meydana gelen ve değerli savcımız hemşerimiz Mehmet Selim Kiraz’ın hayatını kaybettiği saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu, insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur. Bu suçu işleyenler asla insan olamaz. Ülkemizde barış, kardeşlik ve huzur ortamının güçlendiği bir dönemde, terör örgütü hain eylemleriyle kalleş yüzünü bir kez daha göstermiştir. Bu hain saldırı kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Birliğimiz sayesinde bütün engelleri aşacağız. Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliğini bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da yıkmaya yetmeyecektir. Hain saldırıyı kınıyor, şehit savcımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yargı camiasına başsağlığı ve sabır diliyorum" dedi.