04 Aralık 2016, Pazar
5 günlük hava durumu
sinema haberleri

Metin Kaçan nerede?

Giriş Saati08.01.2013 17.43 Güncelleme08.01.2013 18.52
A+ A-

Yazar Metin Kaçan'ın boğaz köprüsünden atlayarak intihar ettiği söylentileri sosyal medyayla birlikte ailesini de sarstı.

Birkaç gündür kendisinden haber alınamayan Kaçan'ın durumu ile ilgili bilgi almak için aradığımız ağabey Hasan Kaçan'ın asistanı Sebile Hanım,
"Kendilerinin de Metin Kaçan'a ulaşamadığını, haber beklediklerini" söyledi.

Kaçan ailesinin farklı semtlerde oturduğunu, birbirleri ile ilgili çok bilgileri olamayabileceğini dile getiren Sebile Hanım, "Aile, Kadıköy yakasında oturuyor. Hiçbir bilgileri yok. 'Metin böyle sık sık ortadan kaybolur' diyorlar ama çıkan haberler herkesi çok yıpratmış durumda. Biz de bir bilgi ulaşmasını bekliyoruz. Elimizde sadece bu haberlerden dolayı endişeli bir aile var. Polisten gelen bir bilgi de yok" şeklinde konuştu. Kaynak: (Medyatava)

Bu arada Metin Kaçan'ın yapımcısı Yelda Kelly şöyle konuştu:

"Sosyal medyada yer alan Kaçan'ın intiharı ile ilgili söylentilerin aslı astarı yoktur. Senaryo grubumuz bugün kendisi ile bir toplantı gerçekleştirdi, gün içinde ben de konuştum. Ama kendisi yılbaşı sonrasında sevgilisinden ayrıldı, çok üzgün bir durumda şu sıralar. Telefonu kapalı, ulaşamıyoruz ama kaygılanacak bir durum yok. Sanatçılar beklenmedik durumlar karşısında bazen kendilerini geri çekip, inzivaya çekilebilirler."

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.