04 Aralık 2016, Pazar
5 günlük hava durumu
sinema haberleri

Kurtlar Vadisi yine zirvede

Giriş Saati11.01.2013 10.34 Güncelleme11.01.2013 11.00
A+ A-

Atv'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dün akşama da damga vurdu. Tüm kişilerde 15.97 B Sosyal Statü’de yüzde 12.38 izlenme oranı ile birinci oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu Tüm kişilerde 15.97 izlenme oranı ve 35.65 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 12.38 izlenme oranı ve 28.4 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu'da haftalardır kimliği belli olmayan maskeli fedainin gizemi de ortaya çıktı.

PUSAT'IN MASKESİ İNMİŞTİ

Önceki bölümde Pusat'ın da maske ile deşifre olmasıyla Vadi'nin yanıltması başarılı olmuştu. İzleyiciler Pusat'ın maskeli fedai olduğuna inanırken Polat Alemdar şüpheleri de kendini korumuştu.

POLAT SESİYLE DÖNDÜ

Dün gece ekrana gelen bölümde maskeli fedainin Polat Alemdar olduğu kesinleşti. Polat, yüzünü göstermese de sesiyle diziye geri döndü. Maskeli, Leyla ile girdiği diyalogda Polat Alemdar olduğunu itiraf etti.
İHTİYARLAR HESAPLAŞTI

177. bölümde Pusat, Polat'ın emriyle İhtiyarlar için çalıştığını Abdülhey'e söyledi. Bu esnada Aynura, iyice kontrolden çıkan Abdülhey'i vurmak zorunda kaldı.

Mete, kara kutu olan Semih'i kaçırarak Sencer'in yanına götürdü. Birçok bilgiye sahip olan Semih, Sencer tarafından zehirlenerek öldürüldü.
İhtiyarlar Heyeti, Sencer ve Eşref'in öncülüğünde Ak Saçlı'ya karşı darbe yaptı. Heyetin tüm silahlı güçlerini bünyesine katan Eşref Bey, Ak Saçlı'yı saf dışı bıraktı.

POLAT ALEMDAR YAŞIYOR

Bölümün final sahnesinde heyecan dolu anlar yaşandı. Maskeli ve Erkan tarafından kaçırılan Mete, Sencer'in darbe yaptığını ve her şeyin arkasında onun olduğunu itiraf etti. Leyla meslekten istifa etti ve savcılığı bıraktı. Son sahnede ise Polat'ın mezarı başına gelen Leyla'nın karşısına Maskeli çıktı. Önce ona tepki gösteren Leyla, maskesini çıkarmasını söyledi. Maskeli konuşunca onun Polat olduğu anlaşıldı.

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.