03 Aralık 2016, Cumartesi
5 günlük hava durumu
sinema haberleri

Nazif Kara'nın kalemi kırıldı!

Giriş Saati11.01.2013 14.38 Güncelleme11.01.2013 16.19
A+ A-

Atv'nin iddialı dizisi Karadayı'nın 14 Ocak günü yayınlanacak bölümünde idam sahneleri çok konuşulacağa benziyor.

Suçsuz yere idamla yargılanan Mahir Kara, babası Nazif Kara'yı ipten alabilecek mi? İdam sehpası kuruldu, Nazif Kara'nın kalemi kırıldı.

BİRİBİRİNDEN HEYECANLI 3 AYRI FRAGMAN!Karadayı'nın bir önceki bölümünde Mahir ile Feride birbirlerine kondurdukları busenin sarhoşluğunu yaşamışlar ve birbirlerine nasıl davranacaklarını şaşırmışlardı. Feride'nin kendisine olan inancını kaybettiğini anlayan Turgut, onun güvenini yeniden kazanmak için yeni adımlar atmıştı. Mahir'i Yılan Berdan'a götürecek bir plan yapan Necdet, Mahir'in kendisini bilmeden ateşe atmasını sağlamıştı. Mahir'i gizlice takip eden Feride ise planın tamamen karışmasına yol açmıştı.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?Dizinin yeni fragmanında Mahir Kara'yı kötü olayların beklediği görülüyor. Feride, içerideki adamlarla karşı karşıya gelmiş ve çok korkmuştur. Savcı Turgut'un da etkisiyle Feride'nin babası, kızının yaşadığı tehlikeden Salih'i sorumlu tutuyor ve onun hakkında araştırma yapmaya karar veriyor. İçişleri Bakanı'nın adamı olarak adliyede görev yaptığını sandıkları Salih için yetkililerle görüşüyorlar. Fragmanın sonunda Mahir Kara'nın kelepçelenmiş olarak iki polis ile birikte giderken görülüyor.


FERİDE'YE NE OLDU? TIKLAYIN, İZLEYİN!
kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.