23 Haziran 2017, Cuma
5 günlük hava durumu
sinema haberleri

Kurtlar Vadisi yine zirvede

Giriş Saati18.01.2013 10.25 Güncelleme18.01.2013 14.37
A+ A-

Atv'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dün akşamki bölümüyle tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu. Polat, Elif'in rüyasına girdiği sahneyse geye damgasını vurdu.

Tüm kişilerde 15.82 izlenme oranı ve 36.01 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 12.26 izlenme oranı ve 28.92 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

HEM REYTİNGİN HEM SOSYAL MEDYANIN ŞAMPİYONU

Kurtlar Vadisi Pusu'nun dün akşam yayınlanan bölümüne özel belirlenmiş olan etiketi #polatgeridöndü Twitter Türkiye TT listesine girmeyi başardı!

Yeni bölümün başlamasıyla birlikte Twitter TT listesine giren #polatgeridöndü etiketi bölüm sonuna kadar yerini korudu. Yeni bölümün bitmesinin ardından da Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, bölüm hakkındaki görüşlerini paylaşmaya devam etti ve etiket uzunca bir süre Twitter Türkiye gündemi TT listesindeki yer almaya devam etti.POLAT GERİ DÖNDÜ

178. bölümde Ak Saçlı'nın infaz edileceği bilgisi Maskeli'ye ulaştı. Bunun üzerine Erkan'la birlikte infazın yapılacağı yere giden Maskeli, Ak Saçlı'yı son anda infazdan kurtardı ve onu kaçırdı. Yeni Ak Saçlı olan Sencer Bey ilk iş olarak gizli dosyaları bulup tüm gizli bilgilerin kendinde toplanmasını istedi. Ancak bu gizli dosyaların yerine ilk önce Polat, Cahit ve Pusat ulaştı. Sencer Bey'e bağlı KGT ile çatışmaya giren ekip, gizli dosyaları kaçırmayı başardılar.

POLAT YÜZÜNÜ SAKLIYOR

Bölümün final sahnesinde heyecan dolu anlar yaşandı. Önce Sencer Bey, Abdülhey'e esas hainin Eşref Bey olduğunu, Memati ve Polat'ın ölüm emrini onun verdiğini söyledi. Sonrasında ise Leyla, yüzünü hiç kimseye göstermek istemeyen Polat'ın karşısına kızını çıkardı ve onunla yüzleşmesini istedi.

Polat'ın henüz yüzü görünmese de Polat, Elif'in rüyasında seyirci karşısına çıktı.

Elif'in gördüğü rüyada, Polat Alemdar'ın'vatan'la ilgili söylediği sözler bölüme damgasını vurdu. Elif ile Polat arasında geçen diyalogda, Polat enfes bir'vatan' tarifi yaptı.


İŞTE O DİYALOG:

POLAT: Ama okula gitmezsen hiçbirşey öğrenemezsin.

ELİF: O zaman sen de benimle okula gel.

POLAT: Gelemem.

ELİF: Neden?

POLAT: Benim işim var.

ELİF: Senin işin ne?

POLAT: Vatana hizmet etmek.

ELİF: Vatan, vatan, vatan… Neymiş bu vatan arkadaş ya…

POLAT: Vatan budur. (Kur'an'ı Kerim'i gösterir.) Ana yüreğidir vatan. (Annesinin yazmasını gösterir.) Vatan toprağın bize verdikleridir. (Ekmeği gösterir, koklayıp birlikte yerler. ) Vatan, toprağın bize verdiklerine karşı ona hizmet etmektir…

Etiketler: Kurtlar Vadisi Pusu , Polat

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.