05 Aralık 2016, Pazartesi
5 günlük hava durumu
sinema haberleri

Angelina Jolie istenmeyen gelin mi?

Giriş Saati14.05.2013 09.34 Güncelleme14.05.2013 09.34
A+ A-

Brad Pitt'in kardeşi, Jennifer Aniston'un güzel açıklamalarına cevap verirken Angelina Jolie hakkında konuşmak istemedi.

Büyük bir aşkla evlendiği Brad Pitt'ten 2005 yılında boşanan Jennifer Aniston, bu evlilikten yanına kar kalan şeyin Brad Pitt'in ailesi olduğunu açıkladı. Aniston'un açıklamalarına cevap veren Brad Pitt'in kardeşi, Angelina Jolie hakkında konuşmak istemedi.

BRAD'İN AİLESİ JOLIE İSTEMİYOR İDDİASI

Aniston, "Brad'le yollarımız ayrılalı çok oldu. Artık aramızdaki tek bağ Brad'in ailesi. Brad hayatımdan çıksa da onlar hep benimle birlikte olacaklar" dedi. Bu açıklamanın hemen ardından Bard Pitt'in işadamı kardeşi Doug Pitt de bir Avustralya radyosuna benzer açıklamalar yaptı. Aniston'ı kızkardeşi gibi sevdiğini belirten Pitt, "Jennifer içi de dışı da çok güzel bir insandır. Onunla aramızda çok güçlü bir gönül bağı var" dedi. Ünlü işadamı söz Brad Pitt'in hayat arkadaşı Angelina Jolie hakkında sorulan sorulara cevap vermek istemedi.

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.