18 Ağustos 2017, Cuma
5 günlük hava durumu
sinema haberleri

Bu hafta vizyona giren filmler

Giriş Saati04.10.2013 18.48 Güncelleme04.10.2013 23.02
A+ A-

Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2)

Türü: Animasyon Yönetmen: Chris Renaud ve Pierre Coffin Seslendirenler: Steve Carell, Kristen Wiig, Russell Brand.
Konusu: Eski süper kötü 'Gru', suç dolu geçmisini bir kenara bırakır ve evlatlık edindiği kızları 'Margo', 'Edith' ve 'Agnes' ile birlikte sakin bir hayata adım atar. Eski suç dolu hayatını bir yana bırakan 'Gru', kurduğu işiyle ve ailesiyle vakit geçirirken, bazı gizemli olaylar yasanmaya başlar.

Riddick

Türü:
Aksiyon ve bilim kurgu Yönetmen: David Twohy Oyuncular: Vin Diesel ve Karl Urban.
Konusu: Kendi insanlarının ihanetine uğrayan 'Riddick', kendini yaşamın olmadığı ve güneşin kavurduğu ıssız bir gezegende bulur. Kısa bir süre sonra ise gezegenin zannettiği kadar ıssız olmadığını fark eder. İlginç bir uzaylı türünün yaşam alanı olan bu gezegende tuhaf yaratıkların saldırısına uğrar. Düşmanlar karşı koyamayacağı kadar güçlüdür ve bulunduğu tehlikeli bölgeden hemen kaçar. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar.

Aşkın Yolu (Take Me Home)

Türü: Romantik komedi Yönetmen: Sam Jaeger Oyuncular: Victor Garber ve Lin Shaye.
Konusu: 'Thom' issiz ve beş parasız kaldıktan sonra kirasını bile ödeyemeyecek duruma gelir ve kısa süreli çözüm olarak illegal yollardan taksicilik yapmaya başlar. Başarılı ve hali vakti yerinde bir iş kadını olan 'Claire' ile tanışması da bu sayede olur. Sorunlu bir evliliği olan 'Claire', babasının hastaneye kaldırıldığı haberini aldıktan sonra kendisini 'Thom'un taksisinde bulur.

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.