21 Ağustos 2017, Pazartesi
5 günlük hava durumu
sinema haberleri

Hangi filme gitmeli?

Giriş Saati27.06.2014 10.31 Güncelleme27.06.2014 10.31
A+ A-

Bu hafta 7 yeni film vizyona girecek. İşte haftanın yenileri ve fragmanları...

"TRANSFORMERS: KAYIP ÇAĞ"

Yönetmen Micheal Bay'in vizyona taşıyacağı son filmde, aktör Mark Wahlberg, Optimus Prime'a dönüşen terk edilmiş aracı bulan bir tamirciyi canlandırıyor. Ardından Autobots'ların lideriyle dost olan tamirci, dünyayı kurtarma mücadelesinin içine giriyor.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

FİLMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN!

"HAYATIMIN EN KÖTÜ GECESİ"

Megan, Los Angeles´da yaşayan otuzlarının başında, sıradan bir haber spikeridir ve daha iyi bir televizyon kanalına geçmenin arifesindedir. Nişanlısının kendisini aldattığını henüz öğrenmişken, terfi alamadığının haberiyle yıkılır. Arkadaşları Megan'ı neşelendirmek için onu "çılgın" bir partiye götürmeye karar verirler. Burada Megan, karakterinin çok dışında bir hal alır. Gece kulübünde kafayı iyice bulan Megan, barmen Gordon'la flört etmeye başlar. Ertesi sabah uyandığında Gordon'ın evindedir. Bir gecelik ilişki yaşanmıştır. Ne cüzdanını ne de cep telefonunu bulamayan Megan, sabit hattan voicemail'ini kontrol eder. Yapımcısı bir mesaj bırakmıştır. İstediği terfi gerçekleşecek gibi görünmektedir, tabii haber merkezine zamanında yetişebilirse. Gordon'ı uyandırmadan, daireden çıkar ve L.A.'in aşina olmadığı bu bölgesinde yolunu bulmaya çalışır. Ne parası ne de kimliği vardır. Rüyalarının işine kavuşmak için birbirinden zorlu yollar ve maceralar Megan'ı beklemektedir.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

FİLMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN!

"AYNI YILDIZIN ALTINDA"

Hazel kanser hastasıdır ve hayatının sonuna kadar bir oksijen tüpüyle yaşamak zorundadır. Daha çok genç olmasına karşın, hayata oldukça olgun bir yaklaşım sergilemekte ve taşıdığı bu yükü sorun etmemektedir. Kendisi için sürekli evhamlanan ailesinin gönlünü almak için kanser hastalarının katıldığı bir oturuma gider ve orada Gus adındaki başka bir hasta çocukla tanışır. Hemen kaynaşan ikili, sıra dışı durumlarını unutup normal bir ilişki yaşamak isterler. Ancak hayat onlar için farklı bir kurgu hazırlamaktadır. Her ne olursa olsun birbirlerine duydukları sevgi ve aşk yaşayacakları her günü onlar için değerli kılmaktadır.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


"SEVGİLİNİN ARDINDAN"

Haftanın dram türündeki diğer filmi, Hong Khaou'nun yönettiği ve Ben Wishaw, Morven Christie, Peter Bowles ile Pei-Pei Cheng'in oynadığı "Sevgilinin Ardından" bugünün Londrasında geçen evrensel aşk ve keder hikayesi, Kamboçya doğumlu İngiliz yönetmen Hong Khaou'nun ilk uzun metraj filmi. Filmde, zamansız ölümünden sonra oğlunu tanımaya çalışan Kamboçyalı-Çinli bir annenin hikayesi izlenebilecek.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

FİLMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN!

"PİSLİK"

Entrikacı polis memuru Bruce Robertson, terfi beklemektedir. Bir cinayeti çözerken meslektaşlarıyla da uğraşmak zorunda kalan Bruce, diğer polislerin sonunu getirecek bir olay tezgahlar. Hepsinin sırlarını ortaya çıkartan ve onları birbirine düşüren Bruce, kontrolünden çıkan hile ağında kaybolmaya başlar.

FİLMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN!

"GÖL ZAMANI"

1930'ların Türkiye'si. Ülke Atatürk Devrimleri'ne geçişin acemiliklerini yaşamaktadır.Tıbbiyeden mezun olan iki arkadaş Ahmet ve Refik 19. yy romantiklerine özenerek Anadolu'yu gezmeye çıkarlar. Yolları Ege'de bir kasabaya düşer ve eski İttihatçılar'dan Haşim Bey onları konağında misafir eder. Haşim Bey'in kızı Elif, insanlardan kaçan melankolik bir kızdır.O gece Göl kenarında Refik ile karşılaşır ve aralarında bir aşk başlar.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

FİLMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN!

"DERİNDEKİ YARATIK"

Brian Yuzna'nın yönettiği ve Elke Salverda, Francis Magee, Janna Fassaert ile Michael Pare'in oynadığı "Derindeki Yaratık" izleyici karşısına çıkacak. Filmin senaryosu, yönetmen koltuğundaki Brian Yuzna ile John Penney, San Fu Maltha ve Somtow Sucharitkul tarafından kaleme alındı.

FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

FİLMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN!

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.