X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gürün Belediye Başkanı Çiftçi’den, Kavurmacı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gürün Belediye Başkanı Çiftçi’den, Kavurmacı’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 5.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:52
GÜRÜN BELEDİYE BAŞKANI NAMİ ÇİFTÇİ, NUMUNE HASTANESİ’NDE GÖREV YAPAN VE GEÇİCİ GÖREV İÇİN GÜRÜN’E GELEN GENEL CERRAHİ UZMANI OPERATÖR DR. MUSTAFA KAVURMACI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU.
Gürün Belediye Başkanı Çiftçi’den, Kavurmacı’ya Ziyaret

Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Numune Hastanesi’nde görev yapan ve geçici görev için Gürün’e gelen Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Dr. Mustafa Kavurmacı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.
Mustafa Kavurmacı’nın vatandaşların ismini unutmayacağı sayılı doktorlar arasında yer aldığını belirten Belediye Başkanı Nami Çiftçi,"Geçici görev için geldiğiniz Gürün’de, gerek yapmış olduğunuz tedavilerinizle gerekse vatandaşlarımıza göstermiş olduğunuz ilgi alakadan ötürü herkesin takdirini kazandınız. Gürün adına çok teşekkür ediyorum." dedi.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Genel Cerrahi Uzmanı Mustafa Kavurmacı, yaklaşık bir ay içinde yapılan tedavilerle ilgili Başkan Çiftçi’ye bilgi verdi. Bir ay içinde 650 hasta muayenesi, 75 civarında ameliyat yapıldığını belirten Kavurmacı, eldeki imkanlarla vatandaşlara en iyi hizmeti sunmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.