Mahmut Uslu'dan ağır sözler

Giriş Tarihi: 19.6.2014 22:46 Güncelleme Tarihi: 19.6.2014 22:47

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreti Mahmut Uslu, Galatasaray Liv Hospital'ın sahaya çıkmamasının ardından önemli açıklamalar yaptı.

Mahmut Uslu'nun açıklamaları şu şekilde:

"17 HAZİRAN DEĞİL 17 ARALIK..."

"Basketbolcular malesef oynamadan, maç yapmadan bir şampiyonluk kazandılar. Alınlarının teriyle. Ben Galatasaray camiasıyla ilgili hiçbir yorum yapmak istemiyorum ancak Galatasaray yönetimiyle ilgili daha önce dediğimiz gibi kulübü yöneticilerle ilgili konuşmak istiyorum. Bu yüzyılın karasıdır. Biz 17 maçta 1 kez kaybetmişiz. Belki %1 kazanabilirlerdi. Galatasaray'ın en büyük derdi 17 Haziran değil 17 Aralık. Biz Temmuzları geçerek geldik bugünlere. Daha evvel daha eski federasyonlar ve başbakanlar zamanında hakem değiştirmek vardı. Artık yeni bir başbakan var, yeni bir hükümet var. Artık 17 Aralık'tan sonra paralelciler ortaya çıktı. Kız basket maçında bize bıcak çekildi neredeyse. Bizim sesimiz çıkmadı. Federasyon başkanı çıkıp konuşuyor, 1000 tane düdük çalınıyor diye. Maçlara gelmiyor ki bilsin. 22 tane yanlış düdük çalındı."

"EZE EZE YENDİK..."

"ilk 2 maçta eze eze kazandık gittik bize operasyon yaptılar. oraya gittik bize neler ettiler. Buraya geldik yine sorunsuz maçlar oynandı. Ben şurada oturuyorum, bana pantolonunu indirdi diyen adam hakkında kimse bir şey yazmadı. Bana yumruk atılan maçta bir kaç Galatasaraylı birkaç abimi arkadaşım hariç bir özür bile gelmedi."

"Türkiye'de her şey değişiyor. Bu da değişecek. Basın olarak doğruları yazın. Bu olay futbolda şampiyon olduk diye oldu. Kıskançlık var. Git önce antrenörünü bul oyuncunu al sonra gel basketbol oyna."

"Ben bu konuda çok doluyum. 50 yılımı basketbola verdim. Aziz Yıldırım kimsenin kişiliğiyle uüğraşmaz. Bu zihniyet milli takımda olduğu sürece bu zihniyeti yaşatmayız dedi. Aziz yıldırım'ın arkasındayız."

"ERGİN ATAMAN KİM BEN KİM?"

"Ergin Ataman kim? Ben kimim? Ergin Ataman burada bana dönüp sırıtarak konuşma yapıyor. Bunu da söyleyeyim. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. O kendi kendide oraya buraya mesaj veriyor. Ben kulübün yöneticisiyim. Ergin Ataman bana denk değil. Biz bu zihniyetteki insanlarla mücadelemize devam edeceğiz. Milli takımla ilgili söyleyecek sözümüz yok çünkü şampiyon olduk."

"Federasyonla ilgili tavrımız biz kadınlar maçında sustuk. Ben yumruk yedim ama sustum. Bana yumruk atan arkadaş 6222'den yargılanıyor. Federasyon işini yapacak. Bu konualrı onlara soracaksınız. Ben federasyon yetkilisi değilim."
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahmut Uslu'dan ağır sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz