X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sneijder'in formaları hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sneijder'in formaları hazır

  • Giriş Tarihi: 19.1.2013 22:42

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu Başkanı Mesut Fidan, sarı-kırmızılı ekibin transfer gündeminde birinci sırada yer alan Wesley Sneijder için 2 milyon forma bastırıldığını, futbolcunun İstanbul'a geldiğinde bu formanın GStore'lerde satışa çıkartılacağını söyledi.

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu ve üye dernekler Yalova'da bir araya geldi. Yalova'daki buluşmaya Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu ile Kırklareli Taraftarlar Derneği Başkanı Mesut Fidan, İkinci Başkan Eren Cicioğlu, Başkan Yardımcısı Adem Koç ve yönetim kurulu üyeleri ile 11 il ve 34 ilçenin Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanları yer aldı.

Taraftar derneklerinin ortak dertlerinin aktarıldığı toplantıda Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu Başkanı Fidan, Galatasaray'ın Sneijder'i transfer ederek Atatürk Havalimanı'na inmesi durumunda bu formaların hemen satışa çıkarılacağını dile getirdi.

Tüm Türkiye'de Galatasaraylıların Wesley Sneijder transferini beklediğini belirten Başkan Mesut Fidan, "Şuan takımımızın transfer gündeminde ilk sırada bulunan Hollandalı Wesley Sneijder adına 2 milyon Galatasaray forması bastırıldı. Sneijder'in transferi konusunda kulübümüz, İnter'le anlaşma sağlamıştır. Ancak Sneijder'in İnter'le arasında bir para problemi var ve oyuncunun bu konuda kulübüyle sorunlarını hallettikten sonra İstanbul'a geleceğine inanıyoruz. Sneijder, Atatürk Havalimanı'na iner inmez 2 milyon Sneijder Galatasaray forması satışa çıkarılacaktır" şeklinde konuştu.

"HEDEF TEK ÇATI ALTINDA TOPLANMAK"

Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Federasyonu'nun amacının bütün dernekleri bir arada tutarak hareket etmek olduğunu belirten Mesut Fidan, "Bizim, federasyon olarak amacımız, Türkiye genelinde Galatasaray adını taşıyan bütün taraftar derneklerini tek çatı altında toplamaktır. Bunu gerçekleştirerek Galatasaray Kulübü'nde söz sahibi olmak istiyoruz. Şu sakın yanlış anlaşılmasın, Galatasaray Taraftarlar Derneği Federasyonu olarak kulübümüze isteklerimizi ulaştırıp, kulüp ile federasyonumuz arasındaki bilgi alışverişini güçlendirmeyi hedefliyoruz. Şuan Türkiye genelinde 158 Galatasaray Taraftar Derneği var. Bunlardan 38 tanesi, federasyonumuzun aktif üyesi. Bu sayıyı yükseltmek istiyoruz. İlk olarak 2011 yılı Aralık ayında Tekirdağ'da bir toplantı yaptık. Yalova'da düzenlediğimiz de ikinci toplantımız. 6 ay içerisinde bütün bölgelerimizdeki derneklerimizle bir araya gelerek toplantılarımızı tamamlamak istiyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Uçak evine yaklaşmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.01.2013 03:07
ugur ugur

bu snejder işi bence fazla uzadı..bu saatten sonra bence yeterli katkıyı veremeyecegi belli.fatih terimde zaten istemiyor..ne diyelim..adadan teklif gelirse o formaları naparlar bilmem gayrı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.01.2013 01:12
ömer özcan ömer özcan

ya adam gelmeden okadar forma mi basilir bence hepsi bosuna gidecek adamin gelmeye gönlü yokki bu kadar masrafa yazik

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.01.2013 01:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.