X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Teşekkür bekliyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Teşekkür bekliyorum

  • Giriş Tarihi: 19.3.2013

Demirören: Türk takımları kaç yıl Avrupa'ya gidemez totoları oynanıyordu. Bugün iki takımımız çeyrek finalde. Sayemizde futbolumuz artık düze çıktı

Futbol Federasyonu'nun Ataköy Sheraton Otel'deki sponsorluk törenine katılan TFF Başkanı Yıldırım Demirören gündeme damga vurdu. Avrupa kupalarında çeyrek finale yükselen Galatasaray ve Fenerbahçe'yi tebrik ederek konuşmasına başlayan Demirören, "Bir sene önce Milli Takım ve takımlarımızın Avrupa'ya kaç sene gitmeyeceği üstüne toto oynanıyordu. Bugün iki büyük takımımız Avrupa'da finale koşuyor. Bu durumda federasyonumuzun çizdiği rota ve yaptıkları etkili olmuştur. Bir teşekkürü hak ediyoruz. Turkcell ile senelik artı 1 milyon lira daha gelir beklediğimiz işbirliğimiz bunun açık bir göstergesidir" dedi.

'NAMUSUMUZ VE KADER ARKADAŞLARIMIZSINIZ'
MHK
tarafından Üst Klasman Hakemleri'ne yönelik düzenlenen Moral-Motivasyon Kampı 'da başladı. Kampın açılış konuşmasını yapan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, "Sizler bizim namusumuz, kader arkadaşımızsınız. Biz yöneticiler geçiciyiz, ancak Türk futbolu için sizler kalıcısınız. Bu kadar hakemlerin üzerine gelinmesini kabullenmiyorum. TFF yönetimi olarak bizler, sizlerin yanında ve sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Son 8 haftaya giriyoruz. Düşenler ve kalanlar belli olacak. Sizlerden tek istediğim, hep beraber vicdan azabı çekmeyelim" dedi.