X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER G.Saray'dan Aziz Yıldırım'a şok sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

G.Saray'dan Aziz Yıldırım'a şok sözler

  • Giriş Tarihi: 17.7.2013 16:00 Güncelleme Tarihi: 17.7.2013 17:55

Galatasaray Spor Kulübü yaptığı açıklama ile bugün çıkan haberler üzerine bir değerlendirmede bulundu. Açıklamada sarı lacivertli yönetim ve dolayısıyla Aziz Yıldırım sert sözlerle istifaya davet edildi.

Galatasaray Spor Kulübü bugün çıkan haberler üzerine bir açıklama yayınladı ve Fenerbahçe Yönetimi'ni istifaya davet etti.

İşte o açıklama;

"Bugün bazı medya organlarının, Fenerbahçe yönetiminden aldıkları davet sonrası ve bilgiler bazında bazı profesyonel yönetici ve yönetim kurulu üyelerimizi hedef alarak yayınladıkları tek taraflı, haksız ve ağır ithamları hayret ve ibretle okuduk.

Türk futbol tarihinin en büyük utancını, kendi kulübüne, taraftarına ve Türk futboluna yaşatmış basiretsiz bir yönetimin son cezalarla artık net olarak tescil olmuş hataları sonrası derhal istifa edip taraftarından ve Türk kamuoyundan özür dilemek yerine, artık alışılmış ve eskimiş yöntemlerini tekrarlayarak en yakın rakibini suçlamasını ve de tamamen kendi görevlerini yapmaya çalışan TFF profesyonellerini masum halk kitlelerine hedef göstermesini ve böylece içine düştükleri çıkmazdan kurtulmaya çalışmalarını anlamak mümkün değildir.

Özellikle bilinmelidir ki, başında çok koyu bir FB'li Başkanın bulunduğu TFF'de profesyonellerin, emri altında çalıştığı Başkanının bilgisi ve onayı olmadan TFF'nin bağlı olduğu UEFA'nın resmen talep ettiği herhangi bir evrakı bu üst kuruluşa vermiş olması mümkün olamayacağı gibi, göndermemesi de görevin ihlali sayılır.

Bunu geniş halk kitleleri önünde bir kasıt, art niyet, düşmanlık, ihanet şekline dönüştürmeye çabalamak, tek kelime ile ağır tahrik ve suçu tetiklemektir. Kaldı ki TFF bir tarafsız kurum olup, yıllardır kurgulanmaya çalışıldığı gibi herhangi bir kulübün veya FB'nin bir alt kuruluşu değildir, olmamalıdır, olamaz.

Bu garip zihniyeti ve bunu devam ettirip destek veren her türlü davranışı kınıyor, artık futbolumuzda sadece futbolun konuşulacağı günlerin geldiğine inanmak istiyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü olarak sorumsuzca suçlanarak teşhir edilmeye ve gözdağı verilerek sindirilmeye çalışılan bütün sporsever dost ve üyelerimize karşı girişilen hiçbir teşebbüsü hukuken ve de fiilen cevapsız bırakmayacağımızın bilinmesini istiyor, bu konuda sağduyulu bütün sporseverlerin anlayış ve desteğinin yanımızda olacağına inanıyoruz."

kalan karakter 1000

kayseri kayseri

Şike Kabul edilmiştir.
Koyu fb li aydınlar federasyonu şikeyi kabul etmiş fb yi avrupaya göndermemiştir. Mahkeme şike yapıldığını kabul etmiş ve cezayı vermiştir. Demirören federasyonu şike yapıldığını kabul etmiş “sahaya yansımamıştır” gibi bir saçmalıkla geçiştirmeye çalışmıştır. Fb şikeyi kabul etmiş ali koç tvlere alt ligde oynamayı görüştük demecini vermiştir. fb şikeyi kabul etmiş cezamızı çektik (Ş.L. gönderilmeyerek CAS davasını çekerek) demiştir. Veeee UEFA şike yapıldığını kabul etmiştir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.07.2013 08:44
kayseri kayseri

yapılan savunma mı? ne savunması sen ne yiyon ne içiyon nerede yaşıyon neyin savunması yapıldı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.07.2013 08:39
Ozan Ozan

Biz herzaman Fenerbahçeli olmaya devam edicegiz ve gurur duyucagız biz maclarımızı izliyoruz nerde kolay nerde zor kazandıgımızıda cok iyi biliyoruz, biz her macımızda mücadelemizi ettik arka plandaki işler bizi ilgilendirmez kimse ak kaşık degil, herkes sucunun farkında

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 18.07.2013 01:27
mehmet mehmet

peki olumsuz evrakları yollamayı bilenler yapılan savunmaları neden göndermediler ona da cevabınız var mı

Aynı Görüşte misiniz?
evet37
hayır80
cevapla 17.07.2013 17:13
fb fb

dün tff yi istifaya davet edenler şimdi onları savunur hale geldi bu ne çelişki

Aynı Görüşte misiniz?
evet38
hayır80
cevapla 17.07.2013 16:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.