X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "Hırsızın hiç mi suçu yok?"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Hırsızın hiç mi suçu yok?"

  • Giriş Tarihi: 18.7.2013

Arıboğan : "TFF, polis, cemaat, Galatasaray, ben, Ebru Köksal, herkes suçlu diyorlar. Hırsızın hiç mi suçu yok"

Fenerbahçe 'nin ithamlarına Galatasaray CEO'su Lutfi Arıboğan da sert tepki verdi: "Belli kaynaktan çıkan bu haberler, en başından beri malum şahsın (Aziz Yıldırım) kamuoyunu yanlış bilgilendirmek için yarattığı bir iletişim stratejisi. Memnuniyetle gözlüyorum ki bu iletişim stratejisini ben yemiyorum, kamuoyu da yemiyor. Bundan sonra kimsenin böyle spekülasyonlara, yalanlara, yanlışlara, iftiralara inanacağını düşünmüyorum. Sürecin başından beri, TFF suçlu, polis suçlu, savcı suçlu, cemaat suçlu, UEFA suçlu, FIFA suçlu, Mehmet Ali Aydınlar suçlu, CAS suçlu, medya suçlu, Şenes Erzik suçlu, Lutfi Arıboğan suçlu son olarak Ebru Köksal suçlu. Bu ünlü fıkradaki deyimi hatırlatıyor, 'hırsızın hiç mi suçu yok' Bir komedidir gidiyor."

Belgelerle cevap veriyorum
Şike sürecinin başladığı günden bu yana hakkında çıkan yalan yanlış bilgilendirmeye cevap vermediğine değinen Arıboğan, "Bu olaylara belgelerle cevap veriyorum. Açıkçası, birileri UEFA'yı bilgilendirdi dediler, UEFA'nın belgesini sunduk. Bir disiplin müfettişinin kullandığı 16 Ağustos belgesinden bahsedildi, benim imzam olan. Bir de bu gizli bir belge değil, belgeyi, gizli bir belgeymiş gibi gösterdiler."

Köksal: Başkan biliyordu
F.bahçe'nin sert bir dille eleştirdiği Galatasaray yönetim kurulu üyesi Ebru Köksal, 3 Temmuz sürecinde TFF'de Genel Sekreter olarak görev yapıyordu. SABAH'a konuşan Köksal, "Federasyonda genel sekreter olarak görev yaptım, yani profesyoneldim. Herhangi bir belgeyi kendi inisiyatifimle bir yere göndermem mümkün değil. Tüm bunlar UEFA'nın talepleri doğrultusunda gerçekleşti. Federasyon Başkanı ve yönetiminin bilgisi ve imzası dahilinde istenen evraklar UEFA'ya gönderildi."

"Arıboğanlar oteli bastılar"
Fenerbahçe, Galatasaray CEO'su ve 3 Temmuz sürecinde TFF'de görevli olan Lutfi Arıboğan ve eşi Deniz Ülke Arıboğan'ın Etik Kurulu'nun WOW Hotel'de gerçekleştirdiği karar toplantısında otele baskın yapıp üyelere ceza verilmesi yönünde baskı yaptıklarını iddia etmişti.

kalan karakter 1000

bozuk duzen bozuk duzen

Hirsizligi en iyi siz bilirsiniz .ankaragucu 1- galatasaray 8 .Zalata para vererek
Sampiyonlugu bjk den caldiniz.Serefli ikincilik unutmayasin diye hatirlatiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır6
cevapla 18.07.2013 04:56
HaDİ Ya HaDİ Ya

Hadi ordan Kendi Sucunuzu bastırmak için Sucu olmayan FB ve Aziz Başkanı yemeye çalışıyorsunuz elbette br gün pisliginiz çıkacak aslında zaten pisliginizi herkez biliyor Lakin FB ve Aziz Yıldırımın üzerine oynuyorsunuz BUNDA SİYASİ KARARDA ÇOK ETKİLİ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır7
cevapla 18.07.2013 04:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.