"Selçuk Yula evimde rahatsızlandı"

Giriş Tarihi: 6.8.2013 12:30

Tiyatro oyuncusu Ali Erkazan, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Selçuk Yula'nın vefatıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Selçuk Yula, bu sabah kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Ölüm haberi üzerine hastaneye gelen tiyatro oyuncusu Ali Erkazan, ünlü futbolcunun dün rahatsızlanarak kendi evine geldiğini ancak hastaneye gitmek istemediğini söyledi.

Selçuk Yula'nın ölümüne ilişkin açıklama yapan Ali Erkazan, "Selçuk Yula çok iyi bir dostumdu." dedi. Dün dışarda rahatsızlandığı için kendi evine geldiğini anlatan Erkazan şunları söyledi:

"Çok büyük bir dostluğumuz var. Dışarda rahatsız olmuş bana geldi kızıyla. Evde kusturduk toparladı. Hastaneye götüreyim dedim istemedi. Sonra taksiye bindi gitti. Sanırım dün evdeki kusması bunun bir işaretiydi. Hastaneye götürmek isteyince, 'Ben bir hafta önce baktırdım kalbimde bir şey yok' dedi. Çok inatçıydı."

Fenerbahçe eski İdari Manejeri Volkan Ballı da "Dostumuzu kardeşimizi kaybettik. Her şeyden önemlisi çok iyi bir insanı kaybettik. Kalp krizi deniyor. Biz çok üzüntülüyüz, gerçekten şoktayız." şeklinde konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
"Selçuk Yula evimde rahatsızlandı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz