Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1. tur programı belli oldu

Giriş Tarihi: 9.9.2013 15:26

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçları 11-12 Eylül'de oynanacak.

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 11-12 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 1. tur müsabakalarının programı şöyle:

11 Eylül Çarşamba:
15.00 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Tuzlaspor-Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

15.00 Çıksalınspor-Maltepespor (Vefa)

15.00 Ümraniyespor-Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor (Darıca İlçe)

15.00 Derince Belediyespor-Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)

15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Nilüfer)

15.00 Ankara Demirspor-Şekerspor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)

15.00 Adliyespor-Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)

15.00 Edirnespor Gençlik-Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)

15.00 Beyköy Belediyespor -Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Armutlu Belediyespor-Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)

15.00 Tosya Belediyespor-Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)

15.00 Çorum Belediyespor-Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Merzifonspor-1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)

15.00 Nevşehirspor Gençlik-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Yeşil Kırşehirspor-Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)

15.00 68 Yeni Aksarayspor-Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)

15.00 Karaman Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)

15.00 Trabzon Akçaabat Futbol-Arhavispor (Akçaabat Fatih)

15.00 Düzyurtspor-Arsinspor (Yavuz Selim)

15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor-Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)

15.00 Göle Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)

15.00 Belediye Bingölspor-Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)

15.00 Cizre Basraspor-Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)

15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)

15.00 Batman Petrolspor-Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Yeni Diyarbakırspor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)

16.00 Kırıkhanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)

16.00 Osmaniyespor 2011-Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)

16.00 Ispartaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)

16.00 Uşak Sportif Gençlikspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

16.00 Bergama Belediyespor-Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Menemen Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)

16.00 Manavgat Evrensekispor-Tekirova Belediyespor (Evrenseki)

16.00 Kızılcabölükspor-Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)

12 Eylül Perşembe:
15.00 Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1. tur programı belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz