X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kupada 1. tur heyecanı başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kupada 1. tur heyecanı başlıyor

  • Giriş Tarihi: 10.9.2013 11:28

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Tek maçlı eleme usulüne göre oynanacak 1. tur maçlarında, ön eleme turunu geçen Karaman Belediyespor, Tatvan Gençlerbirliği, Cizre Basra Spor, Iğdır Gençlerbirliği Spor ve Göle Belediyespor ile Bölgesel Amatör Lig'den 26, Spor Toto 3. Lig'den 54 olmak üzere toplam 80 takım, 2. tura yükselmek için mücadele edecek.

Ziraat Türkiye Kupası 1. turunda yarın 39, 12 Eylül Perşembe günü ise 1 karşılaşma oynanacak.

İlk tur maçlarının programı şöyle:

YARIN:

15.00 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Tuzlaspor-Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

15.00 Çıksalınspor-Maltepespor (Vefa)

15.00 Ümraniyespor-Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor (Darıca İlçe)

15.00 Derince Belediyespor-Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)

15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Nilüfer)

15.00 Ankara Demirspor-Şekerspor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)

15.00 Adliyespor-Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)

15.00 Edirnespor Gençlik-Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)

15.00 Beyköy Belediyespor -Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Armutlu Belediyespor-Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)

15.00 Tosya Belediyespor-Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)

15.00 Çorum Belediyespor-Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Merzifonspor-1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)

15.00 Nevşehirspor Gençlik-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Yeşil Kırşehirspor-Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)

15.00 68 Yeni Aksarayspor-Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)

15.00 Karaman Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)

15.00 Trabzon Akçaabat Futbol-Arhavispor (Akçaabat Fatih)

15.00 Düzyurtspor-Arsinspor (Yavuz Selim)

15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor-Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)

15.00 Göle Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)

15.00 Belediye Bingölspor-Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)

15.00 Cizre Basraspor-Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)

15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)

15.00 Batman Petrolspor-Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Yeni Diyarbakırspor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)

16.00 Kırıkhanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)

16.00 Osmaniyespor 2011-Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)

16.00 Ispartaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)

16.00 Uşak Sportif Gençlikspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

16.00 Bergama Belediyespor-Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Menemen Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)

16.00 Manavgat Evrensekispor-Tekirova Belediyespor (Evrenseki)

16.00 Kızılcabölükspor-Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)

12 EYLÜL PERŞEMBE:

15.00 Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)