Artık söz sırası bende

Giriş Tarihi: 17.9.2013

3 Temmuz süreciyle ilgili suskunluğunu bozma kararı alan TFF eski başkanı M.Ali Aydınlar detaylı bir basın toplantısı yapacağını bildirdi

TFF eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, şike süreciyle ilgili suskunluğunu bozuyor. Aydınlar, yaptığı yazılı açıklamada yarın basın toplantısı düzenleyeceğini duyurdu. Aydınlar şunları söyledi: "Kamuoyunun malumu olduğu üzere, iki yılı aşkın bir süredir futbolumuz çok özel bir süreç yaşıyor. 2011 Haziran ayının son günlerinde federasyon başkanı olarak dahil olduğum bu döneme dair çok fazla şey konuşuldu ve yazıldı. Artık kamuoyunun sürece dair çok daha detaylı bilgilendirilmesinin zamanı gelmiştir. Bu amaçla TFF Başkanı olduğum döneme ait yaşadıklarımı tüm açıklığıyla paylaşacağım bir toplantı düzenlemeye karar verdim."

Hayalim Fenerbahçe Üniversitesi
Başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Koleji'nin 2013-14 eğitim yılının açılışına katıldı. En büyük hayalinin Fenerbahçe Üniversitesi kurmak olduğunu söyleyen Yıldırım, Fenerbahçe Koleji'nin de arazisini kulübe kazandıracaklarını dile getirdi. Yıldırım, akşam oynanan Kasımpaşa maçına gelmedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Artık söz sırası bende
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz