X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yıldırım'dan Aydınlar'a zehir zemberek sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yıldırım'dan Aydınlar'a zehir zemberek sözler

  • Giriş Tarihi: 28.10.2013 21:42

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 2–3 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan kulübün genel kurulunda yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Yıldırım, genel kurul için kongre üyelerine yönelik bir kitapçık hazırlattı. Yıldırım'ın kitapçığın önsöz bölümünde kullandığı ifadeler şöyle:

"Büyük Fenerbahçe'nin büyük kongre üyeleri… Aslında siz tüm gerçekleri biliyorsunuz. Çünkü bütün bunlar sizin gerçekleriniz.

Yapılacak seçim öncesinde mahkeme kapılarına düşürülen oylarınızla Aziz Yıldırım'ı özgür kıldığınız için tarihe tanıklık etmeyip bizzat tarih yazdığınız için bu seçime zorlandığınızı çok iyi biliyorsunuz.

Siz, kimlerin Fenerbahçe'yi ele geçirmek için, Fenerbahçe'yi lekelemekten çekinmediğini ve kimlerin Fenerbahçe adına çirkin pazarlık masalarında baş köşede oturduğunu çok iyi biliyorsunuz.

Siz, kimlerin kendi kulübünün stadına giremezken elleriyle şampiyonluğu verdiği rakibin kutlamalarında onur konuğu olduğunu, Fenerbahçe başkanı ve yöneticilerinin savunmalarını dahi almadan haklarında karar alınırken kimlerin bu Fenerbahçe düşmanlarına kucak açıp mesai arkadaşlığı yaptığını biliyorsunuz.

Siz, kimlerin sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarlarına tek tek takip ederek tazminat davası açmak için bürolar kurduğunu ve taraftar avı başlattığını, siz; şike davasında yargılanmış oyunculara baskı yaparak Aziz Yıldırım aleyhinde ifade vermesini isteyenlerin kimler olduğunu çok iyi biliyorsunuz.

Hepsinden önemlisi siz, Fenerbahçe Başkanı olabilecek güce sahip olduğundan bahsedenlerin bu gücü büyük Fenerbahçe taraftarından ve kongresinden almadığını çok iyi biliyorsunuz.

Siz, kulübünüzün diğer kulüplerin yarı oranda hisse satmasına rağmen mali açıdan en güçlü kulüp olduğunu, kulübünüzün tüm yaşatılanlara rağmen 2013 döneminde 90 milyon TL vergi verdiğini, aynı zamanda olimpiyatlara en çok sporcu veren, amatör branşların ülkemizdeki öncüsü olan bir spor kulübü olduğumuzu iyi biliyorsunuz.

Ve artık zengin zümre tarafından yönetilmeye muhtaç olmayacak kadar kurumsal bir kulüp olduğunu biliyorsunuz.

Hepsinden önemlisi siz Cumhuriyet'in ve Cumhuriyet'in değerlerinin kulübü olduğunuzu ve Aziz Yıldırım'ın bu kulübü, bu değerlere inanmayanlara teslim etmeyeceğini çok iyi biliyorsunuz.

Siz, karşı karşıya olduğunuz sadece bir seçim olmadığını, bunun aslında bir 3 Temmuz hesaplaşması olduğunu ve siz var oldukça Aziz Yıldırım'ın son sözünün Fenerbahçe olacağını çok iyi biliyorsunuz. Yine de son söz sizin."

kalan karakter 1000

clk clk

konuşmadı mı saldırıyorlar konuştumu saldırıyorlar.hani herkes fikrini açıklardı.beyaz futboldaki yaptıkları oyunları niye yazmıyorsunuz.trabzon başkanının arabasına çıkan kişiyi az kalsın ekrana cıkarıp trabzonlu fanatiklerin hedefi haline getireceklerdi allahtan engel oldular.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2013 02:38
CERKEZ ETEM CERKEZ ETEM

BENIM BILDIGIM CUMHURIYET SEVDALILARI ONCE ASKERLIGINI YAPAR
KULUBU SIKE ILE LEKELENDIRMEZ
KULUBUN IMKANLARINI OZEL TWITTER HESABI GIBI KULLANMAZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2013 01:25
feyzullahoz@hotmail.com feyzullahoz@hotmail.com // İZMİR

sn yıldırım kulubü elegeçiren varsa oda sizsiniz elegeçiren. 15 yılda fenerbahçeye şikeden başka ne verdiniz.hangi başarı ltf artık.dövmediğiniz kovmadığınız yönetici kalmadı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2013 23:28
mehmet torun mehmet torun

artık git takıma zarar veriyorsun..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2013 23:21
tekin bora tekin bora

fenerbahçe kimsenin tapulu malı değil kimse fb den büyük değildir sayın yıldırım artık bırak ya yeter

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2013 23:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.